Повня в липні 2022: що потрібно робити в цей день, щоб уберегтися від бід

Чого потрібно уникати в повню, щоб не накликати на себе неприємності.

Повний місяць липень 2022 Україна
Повня у липні 2022 / depositphotos.com/

У другому місяці літа Місяць досягне піку свого зростання 13 липня о 21:38 за київським часом. Повня відбудеться в сузір'ї Козерога.

Повний місяць в Козерозі - час для пошуку сенсу і постановки цілей на майбутнє. У цей день особливо розкривається зв'язок з духовним світом, думки знаходять особливу силу і глибину. Це період, коли почуття і емоції поступаються місцем здоровому глузду, зростає рівень дисциплінованості і з'являється бажання все розкласти по поличках. Хороший період, щоб втілити в життя свої кар'єрні амбіції. Для цілеспрямованих людей з аналітичним складом розуму ця повня стає можливістю змінити своє життя на краще.

Однак в цей день може посилитися і почуття самотності. Почуття відходять на другий план, віддаючи пальму першості прагматичності і зацикленості на власних успіхах. Емоційна холодність може стати проблемою у відносинах, є ризик віддалитися один від одного і відновити довіру у відносинах буде непросто. Байдужість може відштовхнути від вас навіть найближчих людей. Тому не варто ставити на вівтар кар'єрних досягнень свої відносини з дорогими вам людьми.

Повня 13 липня 2022 - що можна робити

У день повні не слід займатися довгостроковим плануванням. Варто зосередитися на поточних завданнях, які можна виконати до кінця дня. Згадайте про те, що давно відкладали в довгий ящик – можна довести ці справи до кінця. Необтяжлива робота по дому і наведення порядку допоможе залучити позитивну енергію удачі. У спілкуванні з оточуючими варто проявити максимум такту і делікатності. Це "вибухонебезпечний" день і будь-яка дрібниця може привести до сварок і непорозуміння. На цей день краще не планувати побачення і зустрічі з друзями. Присвятіть цю добу улюбленій справі або займіться творчістю або медитацією. Важливо зберігати спокій і контролювати емоції, вчинки цього дня можуть визначити найближче майбутнє.

читайте такожГороскоп на серпень 2022 для всіх знаків Зодіаку: Тільцям - знаки долі, Левам - переїзд, Стрільцям - підступи суперників

Що не можна робити в повню

  • У день повного місяця варто утриматися від проведення будь – яких операцій з грошима - не варто брати і давати в борг, звертатися в кредитні організації та банки. Від необов'язкових покупок варто відмовитися, сьогодні краще збирати, ніж витрачати.
  • Не найкращий день для будь-яких розмов з начальством і зміні місця роботи.
  • У день повні стрижка і фарбування волосся можуть не тільки злякати удачу, але і серйозно підкосити здоров'я.
  • Поїздки і нові починання в повний місяць принесуть більше проблем і неприємностей, ніж користі.
  • Не можна пліткувати, брехати і скаржитися на проблеми і невдачі – не варто залучати до себе негативну енергетику.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти