Повня в травні 2022: що потрібно робити в цей день, щоб уберегтися від бід

Кому в повню пощастить найбільше і що не можна робити в цей день, щоб уберегтися від неприємностей.

Повний місяць травень 2022
Повний місяць у травні 2022 / depositphotos.com/

В останньому місяці весни місяць досягне піку свого зростання 16 травня о 7:14 за київським часом. В повну силу небесне світило увійде в сузір'ї Стрільця.

Про те, які дні стануть успішними для нових починань, а коли краще стримати будь-яку активність, читайте в матеріалі: Місячний календар на травень 2022: кращі дні місяця.

Повний місяць у Стрільці - потужний період. Сузір'я Стрільця - активне і динамічне і підсилює вплив Місяця, викликаючи прагнення дізнаватися нове і розширювати свої горизонти. Посилюється бажання допомагати один одному і тим, хто опинився в непростій життєвій ситуації. Будь-яка посильна допомога повернеться сторицею.

Повня у травні 2022: що можна робити

Повню 16 травня 2022 варто провести неспішно, зменшивши оберти і присвятивши день роздумів і планування. Займіться улюбленим хобі або вирушайте на прогулянку.

Хороший день для творчих людей. Ви зможете розкрити нові грані свого таланту і "зловити музу". У цей день ви зможете подивитися на ситуації і відносини під іншим кутом. Це допоможе знайти шляхи вирішення проблем. Не виключено, що ви знайдете відповіді на питання, які довго вас турбували.

Можна провести день повного місяця зі своєю другою половинкою. Однак варто уникати гострих тем і не провокувати конфліктних ситуацій.

читайте такожМісячне затемнення 16 травня 2022 року: чого не можна робити, щоб уберегтися від біди

У день повні не варто проводити генеральне прибирання. А ось необтяжливі домашні обов'язки підуть на користь. Розкладіть речі по місцях і змахніть пил з полиць. Увечері побалуйте домашніх смачною вечерею.

Що не можна робити в повню

  • У день повні емоційний фон досить напружений. Збільшується ймовірність розбіжностей і конфліктів з оточуючими. Стримати емоції буде складно, проте це може обернутися серйозними наслідками. Уникайте спілкування з людьми, які вам неприємні.
  • Нові починання варто відкласти на більш сприятливий період. У день повного місяця вони обернуться провалом і приведуть до серйозних втрат.
  • Не можна стригтися і фарбувати волосся, робити манікюр і педикюр.
  • Несприятливий день для садово-городніх робіт. Рослини в цей день найбільше схильні до негативного впливу небесного світила і будь-які маніпуляції можуть нашкодити.
  • Варто утриматися від витрат і марнотратства, звернення в кредитні організації. Не варто давати в борг і позичати гроші.
  • Не можна пліткувати, брехати, скаржитися на проблеми і невдачі.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти