"Путін попре на Київ": астролог Росс назвав "найстрашніший місяць"

Диктатор РФ любить усілякі річниці, тому 24 лютого або перед цією датою він може почати новий великий наступ, прогнозує астролог.
Владимир Путин, астролог Влад Росс
Астролог Росс назвав "найстрашніший місяць"/ Главред, сайт Кремля

Російський диктатор Володимир Путін може піти у новий наступ в Україні у лютому, адже "любить всілякі річниці". Лютий може бути дуже важким для нашої держави.

Такий прогноз дав відомий астролог Влад Росс в інтерв'ю ТСН.ua. Він зазначає, що небезпека нового великого наступу окупантів може припасти на 23-24 лютого, але небезпечні події можуть статися і раніше.

"Найстрашніший для України місяць – це лютий. Росія може поперти на річницю війни, бо всі ми розуміємо, що Путін любить різні річниці. Небезпека може бути й раніше, ніж 23-24 лютого", – зазначає астролог.

відео дня

Згідно з його прогнозом, російський диктатор може знову спробувати піти на Київ, а також намагатиметься відрізати Україну від кордону з Польщею.

"Він (Володимир Путін – ред.) говоритиме, що потрібно "точно взяти Київ, Рівненську АЕС, відрізати Україну від кордону з Польщею". Він – абсолютно хворий щур, загнаний у глухий кут. Думають, що якщо окупанти підуть зі звідусіль, то все чомусь на цей раз вийде", – каже астролог.

Раніше політичний аналітик Олександр Кочетков зазначав, що країна-агресорка Росія до річниці повномасштабного вторгнення 24 лютого може влаштувати одну із наймасовіших атак по території України ракетами і дронами. Крім цього, російські окупанти спробують піти у масовий наступ та імітувати наступ з Білорусі.

Аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) назвали два можливих напрями, з яких окупанти можуть піти у новий масштабний наступ. Зазначається, що такий наступ ймовірно відбуватиметься в Луганській області або в районі Вугледара на Донеччині.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал - ознайомлювального характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їх положення та твердження не можна перевірити чи довести науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за іменем та подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти