Розгадка таємниці виявилася несподіваною: навіщо водії тримають в машині соду

Що буде, якщо додати соду в акумулятор - відповідь вразить автомобілістів.
сода, авто
Яку роль відіграє сода - водії знають хитрий секрет / Pixabay/fill, УНІАН

Багато автомобілістів стикалися з проблемою очищення плям і бруду в найнесподіваніших місцях.

Не завжди із забрудненнями може впорається спеціалізований засіб для чищення. В цьому випадку часто звертаються до традиційних засобів. Тому актуальним залишається питання - чим може допомогти сода.

Як сода очищає

Багато поколінь автомобілістів знають, що звичайна сода стане в нагоді в найнесподіваніших випадках. Зокрема, при несподіваному забрудненні тканинної оббивки сидінь або панелей оббивки сода стане ефективним засобом очищення.

Чи можна мити машину содою

Відзначимо, що сода вважається універсальним засобом. Відомо, що вона здатна допомогти в очищенні навіть застарілих плям і забруднень.

Порядок дій:

  • на місце забруднення нанесіть невелику кількість соди (можна використовувати своєрідну кашку, змочивши її водою);
  • шматком ганчірки поступальними рухами втирайте порошок в місця забруднення;
  • не варто сильно натискати, щоб не зіпсувати оббивку.

Як сода може допомогти автомобілю

Відомо про те, що крім очищення, сода має ще декількома властивостями. Цей порошок здатний поглинати вологу. Тому нерідко соду в мішечку поміщають в салоні авто – це є ефективним засобом від запотівання і замерзання скел авто. Не варто забувати ще й про те, що звичайна сода може працювати як своєрідний "повітряний фільтр". Вона допоможе вбити неприємні запахи в машині. Для цього мішечок з содою на деякий час залиште поруч і джерелом неприємного запаху.

Що буде якщо додати соду в акумулятор

Незважаючи на те, що в Мережі набирають популярність ролики з відновленням акумулятора содою, в цьому є і небезпека. Якщо сода потрапляє в акумулятор, практично неможливо її вивести звідти під 0. Це призводить до того, що залишки соди вступають в реакцію з електролітом. Тому за фактом активізуються процеси руйнування акумуляторів.

Читайте більше:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти