Ремонт влетить в копієчку: чому не можна ставити ноутбук на ліжко та коліна

28 серпня 2022, 12:10
1982
Користування ноутбуком на колінах також може нашкодити вашому здоров'ю.
Ноутбук, копьютер
Ноутбук, копьютер / pixabay.com

Ноутбук зручний своєю компактністю і мобільністю, але не варто зловживати цим, працюючи за ноутбуком на ліжку або дивані.

Неправильна експлуатація комп'ютера може закінчитися для власника походом в ремонт.

Попри те, що ноутбуки були розроблені як портативні пристрої, і фактично їх можна розташовувати навіть на колінах, це може бути не кращим варіантом для їх розташування.

відео дня

У чому проблема ноутбука на колінах і в ліжку?

Є деякі проблеми, про які необхідно знати, якщо ви вирішите поставити ноутбук на коліна, а не на стіл. Як мінімум, це може вплинути на вашу поставу, так що використовуйте стіл і стілець, який буде підтримувати вашу спину.

Також періодично потрібно робити перерви і трохи походити, щоб допомогти вашому кровообігу, бо сидіти, згорбившись над ноутбуком, може бути виснажливим заняттям.

  • Пошкодження. Найбільш явною небезпекою при роботі на ноутбуці, що стоїть на ваших колінах, є його падіння. Всякий раз, коли ви соватися в кріслі або стільці, навіть якщо ви відчуваєте, що ноутбук стійкий, є шанс, що він впаде на підлогу. Якщо ви п'єте який-небудь напій і при цьому тримайте ноутбук на колінах, то найбільш ймовірно, що рідина в разі протоки потрапить саме на ноутбук.
  • Перегрів. Ваш ноутбук може перегрітися, якщо ви використовуєте його на колінах, де він не може отримати достатню вентиляцію для розсіювання тепла. Оскільки компоненти в ноутбуці знаходяться дуже близько один до одного, то при їх роботі тепло швидко накопичується всередині корпусу.

Як правильно лежати в ліжку з ноутбуком?

Важливо розташувати ноутбук на колінах так, щоб екран був злегка відкинутий назад і розташовувався на рівні очей, а зап'ястя лежали. Не працюйте напівсидячи або на животі: в першому випадку перенапружуються очі, шия і зап'ястя, а в другому - зап'ястя і спина.

Вам може бути цікаво:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти