Ризик втрати посади і загроза замаху: астролог розповів, що чекає на Зеленського в найближчий рік

Влад Росс назвав найнебезпечніший для Володимира Зеленського місяць.

Астролог склав річний гороскоп для Володимира Зеленського
Астролог розповів про небезпеки для Зеленського в 2022 році / УНІАН

Президент України Володимир Зеленський 25 січня відзначає свій 44-ий день народження. Гороскоп на найближчий період для Зеленського обіцяє йому складний рік. Про це в коментарі Главреду розповів астролог Влад Росс.

За словами астролога, це пов'язано з тим, що Сатурн – планета проблем, труднощів, перешкод і навіть можливого повалення – увійде в Дім влади в гороскопі Зеленського.

"Якщо Зеленський і втратить владу, то статися це може тільки в 2022 році. Планета катастроф, агресії і війни – Марс – буде визначальною і ключовою в його річному солярі. Тому в 2022 році не виключено, що президенту доведеться мати справу з широкомасштабною війною з Росією", – вважає Влад Росс.

Вкрай небезпечним періодом для Володимира Зеленського, за прогнозом астролога, буде кінець лютого і березень.

"Саме в цей час можливі найважчі ситуації. І саме в цей час Зеленського можуть повалити", – пояснив Росс.

Однак найнебезпечнішим місяцем буде листопад 2022 року, переконаний астролог.

"У листопаді Сатурн знову повернеться в Дім влади в гороскопі Зеленського. Крім того, 8 листопада відбудеться місячне затемнення. Приблизно в 20-х числах листопада, коли Марс поєднається з асцендентом, на Зеленського можуть скоїти замах, або ж у цей час дозріє новий майдан", – застеріг Влад Росс.

Тож у листопаді-грудні 2022 року Володимира Зеленського можуть усунути від влади, підкреслив астролог. Тому головним завданням Зеленського, за словами астролога, буде всидіти на президентській посаді.

"Наприкінці 2022 року дуже ймовірно стрімке падіння популярності і виникнення складних ситуацій. У річному солярі Місяць у нього в зеніті гороскопу, плюс він уражений Марсом. Це вказує на велику втрату популярності і падіння рейтингу – до 10-15%", – зазначив Влад Росс.

читайте такожГороскоп Зеленського на 2022 рік: астролог зробив передбачення для президента

В особистому житті Володимира Зеленського, за прогнозом астролога, ніяких змін не передбачається, проте настають зміни в його найближчому оточенні.

Зі здоров'ям у Зеленського в найближчий рік все буде нормально, запевнив астролог. Однак, додав він, можлива сильна перевтома, а також є небезпека депресій. До того ж, у листопаді президенту Зеленському потрібно побоюватися вогнепальної зброї, застеріг Влад Росс.

Замовити персональний гороскоп у астролога Влада Росса ви можете, перейшовши за посиланням.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти