Ім'я - це один з найважливіших атрибутів особистості, які супроводжують людину протягом усього життя. Однак, в різних країнах світу є певні імена, які заборонені або не рекомендується використовувати.
Знання цих правил може допомогти уникнути неприємностей і несподіваних перешкод при переїзді або комунікації з місцевими жителями.
Ісландія та Німеччина
Наприклад, в Німеччині заборонено давати дітям імена, які можуть бути образливими або непристойними, а також імена, які вказують на ранг або статус, наприклад, Friedrich Wilhelm.
В Ісландії існують суворі правила щодо іменування дітей, і батьки можуть вибирати лише зі списку затверджених імен. Заборонені імена в Ісландії: Геррієт, Дункан, Зої, Енріке, Людвіг.
Індія та Туреччина
В Індії заборонено давати дітям Імена, які є географічними назвами, наприклад, India або Delhi, а також імена богів і героїв, щоб уникнути порушення релігійних почуттів місцевих жителів.
До речі, раніше ми розповідали які імена притягують щастя.
Заборона на певні імена може бути пов'язана не лише з релігійними та культурними традиціями, а й з політичними та історичними подіями. Наприклад, в Туреччині заборонено давати дітям курдські і вірменські імена, а в Ізраїлі не можна давати дітям Імена, які асоціюються з арабськими країнами або терористичними організаціями.
Мексика та Австралія
У Мексиці заборонені імена, які мають принизливе значення, не мають сенсу або можуть призвести до знущань. Також не можна давати дітям імена неіснуючих персонажів.
Заборонені імена: Обрізання, Герміона, Бургер Кінг, Робокоп, Леді Ді, труси, Шпинат, Твіттер, Покахонтас, Різдво, E-mail.
В Австралії також є список заборонених імен, куди входять переважно титули і звання.
Заборонені імена: #ROFL, LOL, iMac, Ісус Христос, Австралія, Сатана, Сестра, Бог.
Вам може бути цікаво:
- Під крилом у ангела: імена жінок, яким не страшні ніякі біди і негаразди
- Як назвати кота, щоб в будинку був достаток: популярні імена зі змістом
- Пам'ятають всі образи і впиваються своєю помстою: імена жінок, які не прощають зраду
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред