Сантехніка можна не викликати: 3 дешевих способи ліквідувати засмічення в унітазі

Витягування засмічення є більш ефективним, ніж його проштовхування, кажуть експерти.
Лайфхаки для унітазу
3 дешевих способу ліквідувати засмічення в унітазі / pixabay.com

Засмічення в унітазі - дуже серйозна проблема, але її можна вирішити без виклику сантехніка за допомогою недорогих засобів.

Допоможе звичайний вантуз

Врах*йте, що при прочищенні унітазу завжди слід керуватися правилом: незалежно від того, що застрягло в трубі, витягування засмічення є більш ефективним, ніж його проштовхування.

Спочатку спробуйте витягти причину засмічення рукою, а потім вже використовувати, наприклад, вантуз.

відео дня

Працювати з цим інструментом досить просто. Необхідно прикласти гумову насадку до зливного отвору, щільно прикривши його так, щоб знаходиться в чаші вода повністю прикрила її.

Пружинний трос

Більш глибоке засмічення легко усунути за допомогою водопровідного шнека, придбати який можна в магазині сантехніки.

Шнек, в народі іменований як "туалетний дріт-трос", оснащений спеціальною ручкою, яка призначена для обертання кабелю.

Щоб прочистити трубу, необхідно акуратно запустити кінець інструменту через зливний отвір і повільно просувати його по трубі, акуратно провертаючи залишився на поверхні другий кінець пристосування.

Відчувши, що кінець троса уперся в перешкоду, обертальними рухами намагаються пробурити пробку, намотавши нечистоти на дріт, а потім акуратно витягують її з "вантажем" назад.

Витягнувши вміст, для виявлення залишків скупчення шнек повторно запускають в трубу. Переконавшись, що перешкода усунена, натискають кнопку зливу і промивають унітаз.

Сода і оцет

Вибухова суміш, яка сприяє відшаруванню жирових і грязьових відкладень на внутрішніх стінках труб.

Додайте одну чашку харчової соди в забитий унітаз. Зачекайте кілька хвилин. Потім повільно налийте дві чашки оцту в унітаз.

Харчова сода та оцет вступлять у реакцію, тому не забудьте налити їх повільно та обережно, щоб туалетна вода не бризкала і не переливалася. Дозвольте суміші оцту та харчової соди працювати протягом кількох хвилин. Промийте унітаз, щоб переконатися, що засмічення пішло.

Вам може бути цікаво:

Автор: Сергій Кущ
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти