Риси обличчя вказують на особливості характеру: що може сказати про людину форма губ

30 квітня 2023, 13:47
Кожен може визначити характер людини по губах. Існує всього 6 форм губ. Кожна з них вказує на свої особливості в характері.
губи, жінка, Дівчина
Як визначити характер людини за формою губ / колаж фото ua.depositphotos.com

Дізнатися характер людини за рисами обличчя можна і робиться це досить просто. Цим навіть займаються професійно фізіогномісти. Вони можуть дізнатися все про характер людини навіть з першого погляду.

Саме риси обличчя можуть розповісти про те, яка людина насправді, що для неї на першому місці і як вона поводиться в суспільстві. Навіть форма губ впливає на характер людини.

Для початку потрібно розібратися, які існують види губ:

  • тонкі губи,
  • пухкі губи,
  • верхня губа повніша за нижню,
  • верхня губа тонша за нижню,
  • широкі губи (широкий рот),
  • маленькі губи (маленький рот).

Зараз ми розберемося, який же характер у власників кожної форми губ.

губи, дівчина, жінка
Як визначити характер людини за формою губ / фото pexels.com

Тонкі губи

Багато хто вважає, що тонкі губи – ознака того, що людина зла по своїй натурі. Однак це зовсім не так. Стриманість - це та риса, яка дійсно відрізняє володарів тонких губ від інших. Такі жінки виховані, вони вміють правильно поводитися в суспільстві. Вони люблять багато читати, ходити в театри і на виставки. Якщо вони виявляють якийсь інтерес, то роблять це не заради вигоди, вони неймовірно щирі люди.

Вони також цілеспрямовані і домагаються успіхів у своїй сфері діяльності. Вони розумні і вміють красиво говорити. Ці люди можуть бути замкнутими, але до них завжди можна прийти за порадою або поділитися чимось особистим. Вони справді хороші друзі, які не зрадять.

Пухкі губи

Жінки з пухкими губами просто обожнюють бути в центрі уваги. Вони люблять отримувати компліменти та подарунки від чоловіків. Вони володіють неймовірною чуттєвістю і любов'ю до задоволень. На це навіть вказує їх бажання підкреслювати пухкі губи, які вони вважають одним з достоїнств.

Вони вміють посміятися над собою. У відносинах їм важлива легкість. Вони частенько можуть дозволити собі покапризувати. Але з віком такі жінки стають відповідальними дружинами і матерями.

губи, дівчина, жінка
Як визначити характер людини за формою губ / фото pexels.com

Верхня губа повніша за нижню

Дівчата з пухкою верхньою губою найчастіше поводяться кокетливо. Вони не бояться знайомитися з людьми і відчувають себе впевнено практично в кожній ситуації. Вони можуть відразу ж "розгадати" людину, але при цьому залишають після себе ефект недомовленості, що робить з них справжніх жінок-загадок. Чоловікам таке подобається.

Однак такі дівчата можуть бути занадто самолюбні і образливі. Їм найкраще підійде не ревнивий чоловік і дуже терплячий. Такі жінки не можуть жити без чоловічої уваги. Вони не підуть на зраду і будуть вірні своєму обранцеві, але ось спілкування з протилежною статтю і легкий флірт для них дуже важливий.

Верхня губа тонша за нижню

Жінки з такою формою губ потребують підтримки близьких. Вони по своїй натурі суперечливі. Такі жінки повністю піддаються своєму настрою. У якийсь момент вони навіть не хочуть виходити з дому і весь час планують проводити в тихій домашній обстановці. А в інший момент вони не можуть всидіти на одному місці і хочуть веселощів, нових знайомств і відкриттів.

Вони можуть бути пристрасними, вірними своєму обранцеві і мріяти про материнство. Водночас вони можуть задивлятися на інших, боятися втратити свою свободу і в один момент поміняти повністю своє життя.

Широкі губи (широкий рот)

Жінки з великим ротом неймовірно азартні. Вони обожнюють змагатися і доводити всім, що вони найкращі у всьому. Такі люди не бояться проявляти ініціативу у всіх сферах. Вони енергійні, ризикові і весь час ніби на адреналіні. Кращим варіантом для них стане обранець, з такою ж натурою. Більш спокійний чоловік її може не наздогнати.

Такі жінки волелюбні і схильні до змін. Вони здатні підкорити оточуючих з першого погляду.

Маленькі губи (маленький рот)

Жінки з маленькими губами славляться своєю пунктуальністю і відповідальністю. Вони обережні у прийнятті своїх рішень. Якщо вони беруться за справу, то намагаються виконати її ідеально і закінчити в строк. Вони строго підходять до оцінки навіть власних достоїнств.

Таких жінок можна назвати перфекціоністами. Найчастіше ця особливість проявляється у відносинах. З одного боку у її обранця завжди будуть напрасовані сорочки і штани, у нього буде відпрасована краватка, а в контейнерах вже буде зібраний смачний обід. Однак з іншого боку жінка може причепитися навіть до таких дрібниць, як одяг, що лежить на стільці, не помита чашка або тарілка. Якщо у них немає настрою, то вони можуть замкнутися в собі і перетворитися в колючого їжачка.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал - ознайомлювального характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їх положення та твердження не можна перевірити чи довести науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за іменем та подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Дивіться відео про те, як візуально збільшити губи:

Раніше Главдер розповідав про те, як дізнатися все про характер людини по очах.

Вас також зацікавить:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти