Стануть м'якшими за пух: 5 способів, як пом'якшити "дубові" рушники

22 березня 2023, 10:34 оновлено 22 березня, 10:34
12639
Якщо рушники стали жорсткими, їх досить легко можна повернути до звичного стану.
Полотенца, стирка
Кілька простих домашніх засобів допоможуть пом'якшити жорсткі рушники/ ua.depositphotos.com

Немає ніякого задоволення у тому, щоб витирати ніжну шкіру обличчя і тіла жорстким рушником, який травмуватиме її. Але рушники не можуть довго залишатися "ніжними і пухнастими". З часом у їхні волокна в’їдаються неправильно підібрані миючі засоби, а також жир і бруд, які важко відіпрати. Через це ніжна структура рушника стає грубою та жорсткою, і продовжувати користуватися таким текстилем стає практично неможливо.

Але "ставити хрест" на таких рушниках не варто. Можна повернути їм колишню м’якість за допомогою кількох простих способів.

Як пом'якшити жорсткі рушники

1. Замочування у кондиціонері для прання

Рушники перед пранням потрібно замочити на годину у розчині води і кондиціонеру для прання. Потрібно налити у таз 240 мл кондиціонеру і додати стільки води, щоб вона повністю покрила рушники. Через годину дістати і випрати.

відео дня

2. Оцет

Його потрібно додавати під час полоскання у пральній машині замість кондиціонеру для прання. Але під час застосування такого способу варто буде запустити два цикли полоскання: перший – з оцтом замість кондиціонера, другий – просто водою або з додаванням якогось м’якого засобу.

3. Сода

Її застосування також є чудовим способом, як зробити рушники м'якими під час прання. Соду потрібно додати до прального порошку, достатньо буде разом з порошком засипати 60 г цього кухонного засобу. Таким чином буде легше позбутися бруду та жиру, який часто стає причиною жорсткості рушників.

Крім цього, сода допоможе позбутися ще однієї проблеми – вона чудово впорається із запахом затхлості, який часто може з’являтися під час тривалого зберігання текстилю у шафі або поганого висушування після прання.

4. Сіль

Часто зустрічається запитання, як пом'якшити рушники сіллю. Цей спосіб є одним із найпопулярніших для вирішення такої проблеми. Під час прання потрібно додати разом з порошком 3 столові ложки солі.

Якщо ж ви перете рушники вручну, то варто додавати сіль під час полоскання. У такому разі у воду потрібно насипати сіль з розрахунку 1 столова ложка на літр води. Можна застосовувати як кухонну, так і морську сіль.

5. М’ячики для прання

Часто про такі м’ячики ми згадуємо, коли потрібно випрати пуховик. Але вони стануть у нагоді і під час прання рушників. Якщо кинути у барабан машинки кілька таких м’ячиків, вони допоможуть краще відіпрати усі забруднення та "вибити" миючі засоби з текстилю, а також збиватимуть ворс на рушниках, що зробить його м’яким.

Читайте також:

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти