Весільні прикмети про туфлі нареченої: як обирати, чого уникати і кому носити

29 травня 2023, 13:07 оновлено 29 травня, 13:09
Весільне взуття підкаже, як майбутнє подружжя пройде разом свій сімейний шлях. Забобони про туфельки нареченої допоможуть до цього шляху підготуватися.
Весільні прикмети про туфлі нареченої
Весільні прикмети про туфлі нареченої / pexels.com

Хоч сучасне суспільство і далеко зайшло в плані розвитку науки, медицини, соціального розвитку, деякі традиції, що дотримуються століттями, як і раніше впливать на життя людини. Особливо це стосується різних обрядів, на зразок весілля. Весільні прикмети, безумовно, пройшли певні трансформації, але все ж зберігають в собі частинку первісної сили, покликаної захищати шлюб.

Прикмети, пов'язані з весільним взуттям зачіпають те, якими повинні бути туфлі нареченої, як їх правильно обрати, і що з ними робити після торжества. Главред розкриє головні прикмети про весільні туфлі до і після весілля.

Взуття нареченої повинна бути неодмінно новим: на поношені або позичені у когось туфельки - табу. Те ж стосується взуття після весілля - його не можна давати кому-небудь навіть просто приміряти (не кажучи вже про продаж), так як кожен атрибут вбрання нареченої стає хранителем сімейного щастя. Не варто його роздавати всім бажаючим. Вважається, що це все одно, що поділитися з кимось своїм чоловіком.

відео дня
Весільні прикмети про туфлі нареченої
Весільні прикмети про туфлі нареченої / pexels.com

Що ж робити з весільними туфлями після весілля? Відповідь проста: носити. І чим частіше ви будете виходити в них у світ, тим міцніше і довше буде ваш союз. Сильно поношені весільні туфлі викидати не можна - якщо взуття вже приїлося або безнадійно зіпсоване, краще просто прибрати його в комору, або спалити подалі від чужих очей.

Купуючи туфлі, слід пам'ятати, що у нареченої повинно бути закрите взуття. Босоніжки на весілля - погана прикмета: через відкритий носок, п'яту та інші вирізи "витікає" її сімейне щастя і фінансове благополуччя сім'ї. Не варто також обирати моделі зі шнурками і застібками, так як вважається, що вони зв'язують жіночу енергію, що може привести до заплутаних проблем в шлюбі або складнощів з появою потомства.

Весільні прикмети про туфлі нареченої
Весільні прикмети про туфлі нареченої / pexels.com

Прикмети також стосуються і каблука взуття нареченої - чим він вищий, тим вище буде її положення в сім'ї, як жінки. Цей забобон, втім, вступає в конфлікт з іншим - на весіллі нареченій і нареченому категорично заборонено перевзуватися. Вважається, що це призведе до гучних і регулярних сварок в шлюбі, а також до невірності подружжя.

З огляду на це, при виборі взуття для нареченої варто враховувати не тільки висоту каблука, але і зручність колодки - краще бути з чоловіком на рівних (гаразд-гаразд, лишень трішки вище), ніж ламати ноги на тому, в чому ходити фізично неможливо.

Весільні прикмети про туфлі нареченої
Весільні прикмети про туфлі нареченої / pexels.com

Що ж стосується кольору туфельок нареченої, то весільна мода останніх десятиліть диктує нам, що вони повинні бути в тон з сукнею, або близькі до того. Прикмети ж наполягають: взуття нареченої повинне бути яскравого кольору, в ідеалі - червоного. Соковиті відтінки несуть в собі особливий символізм - пристрасть, удачу і щасливі моменти, на яких буде побудоване сімейне життя.

Також нареченим радять звернути увагу на туфлі з гладкою поверхнею, без каменів, страз, вибитих візерунків та ін. З одного боку гладенькі туфлі - до гладкою сімейного життя, з іншого - поли сукні, якщо ви обрали модель в підлогу, не будуть дряпатися і псуватися об все це каміння.

Весільні прикмети про туфлі нареченої
Весільні прикмети про туфлі нареченої / pexels.com

Безумовно, сімейне щастя не будується на одних лише прикметах і забобонах. Найголовніше для подружжя - любов і взаємоповага, бажання вирішувати проблеми, а не створювати їх, та робити це разом.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал-ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії або абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй і нумерологія не є академічними науками, їх положення і твердження не можна перевірити або підтвердити науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини по імені і подібного. Крім того, прогнози і гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Інші новини:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти