Жорстоке поводження з тваринами, при якому людина відчуває задоволення від того, що заподіює біль, свідчить про порушення психіки. З такими людьми краще не контактувати, сказала в інтерв'ю Главреду сімейний психолог, психотерапевт і сексолог Олена Щербань.
За її словами, людина, яка проявляє жорстокість до тварин, так само хотіла б поводитися і з людьми, але не може собі цього дозволити. Таким людям потрібно звернутися до психіатра.
"Якщо людина так чинить з тваринами, то у неї такі ж думки щодо людей, просто вона не може собі цього дозволити. Де вона бачила таку жорстокість, і як вона це на своєму досвіді прожила, якщо тепер для неї єдине задоволення – це заподіяти біль. Вона відіграє те, чим було наповнене їїо життя. Найімовірніше, йдеться про психічні порушення – це психіатрія", - сказала Щербань.
Як відомо, випадки жорстокого поводження з тваринами - це далеко не рідкість в Україні. Наприклад, у Києві п'яний чоловік з десятого поверху викинув собаку. Неадекватного шкуродера спочатку забрали в поліцію, але потім відпустили.
В Ужгороді Закарпатської області знайшли мертвим кошеня, на його тілі були ознаки знущань. Правоохоронці з'ясували, що до жорстокого поводження з твариною причетні діти віком шести та восьми років.
Читайте також:
- Табу на фуа-гра і заборона на вигул без намордника: в Україні ухвалили нові правила утримання тварин
- На Рівненщині хлопець зняв дике відео з мертвою лисицею та опублікував у Мережі
- В Одесі шкуродерка викинула кота з десятого поверху і добила ножем
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред