Тотальне безгрошів'я ходить по п'ятах: жіночі імена, які несуть в собі карму бідності

Главред розповідає, жінки з якими іменами мають немислимі проблеми з грошима та живуть у злиднях.
Тотальне безгрошів'я ходить по п'ятах: жіночі імена, які несуть в собі карму бідності
Жінки з якими іменами мають проблеми з грошима? / ua.depositphotos.com

Кожен з нас хоче мати достаток у житті, адже це є невід'ємною складовою нормального життя людини. Проте часто буває так, що хтось з легкістю досягає неймовірних висот у житті, а хтось навпаки - все життя працює, докладає максимум зусиль, щоб заробити гроші, проте продовжує жити у злиднях. Виявляється, що ім'я, яким нас наділили батьки, неабияк впливає на наше життя. Главред розповідає, які жіночі імена притягують бідність та злидні.

Чекає манни небесної

Жінка з цим іменем навіть не докладає зусиль, щоб просунутися в житті. Вона не звикла працювати, а тому постійно чекає манни небесної. Досить часто Аделіна виходить заміж за багатого чоловіка, який усім її забезпечує. Таке життя цій жінці неабияк подобається, проте не виключено, що з часом стосунки з чоловіком зійдуть нанівець і благовірний покине Аделіну. Сама ж жінка залишиться без гроша в кишені, тому їй доведеться хапатися за будь-яку роботу, аби не злидарювати.

Ставить перед собою недосяжні цілі

Власниця цього імені дуже вперта та вимоглива, проте навіть ці якості не допомагають їй досягти висот у кар'єрі. Лариса часто ставить перед собою грандіозні і водночас недосяжні цілі. І коли всі надії цієї жінки розбиваються вщент, вона впадає у депресію. Не виключено, що ця жінка знайде розраду у своєму нещасті за чаркою алкоголю. Окрім того, Лариса не звикла економити, а тому постійно витрачає усі свої заощадження на якісь дрібниці. У зв'язку з цим в житті цієї жінки панує тотальне безгрошів'я.

відео дня

Працює не за призначенням

Жінка з цим іменем упродовж всього життя працює, не покладаючи рук. Проте копітка праця Олени не дає їй ніяких результатів, адже злидні ніяк не йдуть із життя. Уся справа в тому, що ця жінка досить часто працює не за призначенням, а тому ця робота не приносить бажаний дохід. Власниці цього імені потрібно зосередитися на своїх захопленнях та уподобаннях. Лише так Олена зможе подолати карму бідності і забезпечити собі щасливе життя у добробуті.

Ледь зводить кінці з кінцями

Власниця досить гарного, проте рідкісного імені завжди хоче отримати все і відразу, проте в її житті так не виходить. Тому доводиться ледве зводити кінці з кінцями. Проте гнути спину заради якоїсь копійчини – це не про Римму. Ця жінка вважає, що не призначена для важкої роботи. Вона постійно знаходиться в пошуках себе, але знайти справу, яка приноситиме фантастичне задоволення, у неї не виходить. У зв'язку з цим досить часто Римма живе в немислимих злиднях.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал - ознайомлювального характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їх положення та твердження не можна перевірити чи довести науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за іменем та подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Вас може зацікавити:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти