Вчені вказали на здорову звичку, яка підвищує ризик серцевого нападу

Дослідники вивчили понад 25000 здорових дорослих людей різного віку в Південній Кореї протягом трьох років.

Серце_аритмія
Вчені дійшли висновку , що вправи можуть призвести до звуження артерій / Pixabay

У людей, які ведуть активний спосіб життя, спостерігається високий рівень відкладень кальцію в коронарних артеріях. Рівень кальцію в артеріях зазвичай вважається одним з найсильніших фізичних індикаторів можливого серцевого нападу.

Дослідники вивчили понад 25000 здорових дорослих людей різного віку в Південній Кореї протягом трьох років.

Під час регулярних медичних оглядів сканування проводилося для відстеження розвитку або прогресування кальцифікації коронарної артерії, що переводилося в оцінку кальцію коронарної артерії (CAC).

читайте такожДві унікальні операції за день: у Львові медики провели трансплантацію серця та легенів

Вони виявили, що чим більше люди вправлялися, тим більше у них кальцію в артеріях, як для людей без початкових відкладень кальцію, так і для тих, хто спочатку мав оцінку CAC.

Реклама

Вчені дійшли висновку, що вправи можуть призвести до звуження артерій через механічний стрес і пошкодження стінки судин, а також через природні реакції організму, таких як підвищення артеріального тиску.

Вони також висунули гіпотезу, що фізична активність може змінити ефект дієти, вітамінів і мінералів - або що вправи можуть підвищити показники CAC, фактично не збільшуючи ризик серцевого нападу.

Вони додали, що користь фізичної активності для серцево-судинної системи "незаперечна".

Доктор Аластер Джеймс Мосс з Університету Лестера прокоментував, що" клініцисти повинні проявляти обережність щодо надмірного використання цього тесту", і додав: "можливо, нам потрібно шукати некальциновану бляшку, а не кальциновану бляшку. "

Джо Уітмор з British Heart Foundation сказала:"ці результати можуть здатися тривожними, але важливо відзначити, що це дослідження тільки показує зв'язок, а не доводить причину і наслідок".

Дослідження було опубліковано в журналі Heart.

viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Названо місця, де категорично не можна зберігати грошіНазвано місця, де категорично не можна зберігати гроші М'яка зима і безсніжний Новий рік: синоптик уточнила прогноз погоди для України на кілька місяцівМ'яка зима і безсніжний Новий рік: синоптик уточнила прогноз погоди для України на кілька місяців На Закарпатті медики замість щеплення зливають вакцину в каналізацію - ЗМІНа Закарпатті медики замість щеплення зливають вакцину в каналізацію - ЗМІ Надія Мейхер в напівпрозорому костюмі поділилася думками про життяНадія Мейхер в напівпрозорому костюмі поділилася думками про життя На цій планеті занадто багато людейНа цій планеті занадто багато людей

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти