"Україна не буде роками жити під обстрілами": астролог розповів, коли закінчиться "пекло"

Росс заявив, що Україні не повторить долю Ізраїлю і не буде жити під постійними ракетними обстрілами.
Ракета, Влад Росс
Влад Росс / Главред, Міноборони РФ

Відомий астролог Влад Росс заявив, що правління російського диктатора Володимира Путіна невблаганно наближається до кінця.

"Правління Путіна закінчується. Залишатися при владі йому буде абсолютно нереально", - заявив Влад Росс в коментарі Главреду.

За словами астролога, вирішальна битва може відбутися навесні 2023 року, а вже в червні можливий парад перемоги.

відео дня

"Після переходу Юпітера зі знака війни на знак миру, тобто на знак Тельця, можна буде говорити про закінчення війни. Особливо - коли Путін піде з життя, а це може статися навесні-влітку", – зазначив Влад Росс.

Росс заявив, що Україні не повторить долю Ізраїлю і не буде жити під постійними обстрілами.

"Це виключено з простої причини - не буде Російської Федерації, нікому загрожуватиме Україні. Після входження Плутона, символу смерті і руйнування, в знак зодіаку, пов'язаний з Росією, Водолія, РФ почне розвалюватися", – вважає Росс.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал - ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії або абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй і нумерологія не є академічними науками, їх положення і твердження не можна перевірити або підтвердити науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини по імені і подібного. Крім того, прогнози і гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти