Через новий штам коронавірусу Дельта пацієнти стали більше споживати кисень - наразі, хворий споживає в 5-6 разів більше кисню, ніж було навесні цього року, йдеться в заяві Міністерства охорони здоров'я України.
Як зазначають у міністерстві, обсяги споживання кисню covid-пацієнтами продовжують зростати.
"Якщо 11 жовтня добова кількість спожитого рідкого кисню становила 279 тонн, то вже 7 листопада - 378 тонн на добу. Різниця - майже 100 тонн. Наприклад, загальне виробництво профільними підприємствами кисню становить близько 400 тонн на добу",- зазначили в МОЗ.
За даними Міністерства, добове споживання балонів з киснем у лікарнях зросло майже вдвічі. Наприклад, 19 жовтня по всій Україні було спожито 6 841 балон, а вже 7 листопада таких балонів було 11 594. Одного балона вистачає на 15-30 хвилин.
"У той же час міністерству вдалося перекрити критичну потребу в кисні, яка сталася через регламентні роботи у двох найбільших виробників. Зараз кожна медична установа забезпечена киснем", - запевнили в МОЗ.
Зазначимо, станом на ранок четверга, 11 листопада 2021, коронавірус в Україні за добу виявили у 24 747 жителів країни. У тому числі захворіли 1 550 дітей та 462 медпрацівники. За минулі 24 години було госпіталізовано 4778 осіб; летальних випадків - 652; одужали 18 896 осіб.
Читайте також:
- "Без кисню Ваша мама помре через дві години": у мережі розповіли про кризу з киснем у лікарні
- Катастрофічна нестача кисню в лікарнях: у Верховній Раді підозрюють диверсію
- "Не доживе до ранку – скінчився кисень": Українка щодня рятує хвору коронавірусом матір
- Кисню в лікарнях вистачає, але купувати його стало складніше-лікар-інфекціоніст
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред