У моді незрівнянна стрижка до ключиць клавікут, яка пом'якшує риси обличчя й ідеально пасує всім

19 вересня 2021, 17:23
41556
Цілком ймовірно, що жінки почали останнім часом цінувати у стрижках практичність, простоту й лаконічність – саме такими якостями володіє клавікут.

Є стрижки, які відразу є гучною заявкою на маленький витвір мистецтва. А є варіанти, яким жінки віддають перевагу в період невизначеності - коли точно не знаєш, чого хочеш, куди йдеш і що для тебе важливо. Такі періоди в житті бувають - вони перехідні. І жіноча стрижка до ключиць клавікут, або Clavi Cut, в останні кілька сезонів була для багатьох справжнім рятувальним кругом в подібних випадках.

відео дня

Але ситуація кардинально змінилася, і в сезоні осінь-зима 2021 2022 стрижка жіноча до ключиць клавікут має шалений попит і популярність. Простіше кажучи, вона вирвалася в тренди й опинилася на передовій Моди!

Можливо, не останню роль в цьому зіграла пандемія, яка вибила у багатьох з нас ґрунт з-під ніг і змусила по-іншому подивитися на все, що відбувається навколо, в тому числі й на себе.

Навряд чи жінки в усьому світі стали менш впевненими в собі, але цілком ймовірно, що на перший план вийшла практичність, простота і лаконічність – саме такими якостями володіє модна жіноча стрижка до плечей 2021 2022 клавікут.

Таким чином, красиві жіночі стрижки 2021 поповнилися ще одним прекрасним варіантом, який здатний підійняти стиль жінки на вищий рівень!

Модна жіноча стрижка осінь-зима 2021 2022 клавікут: на що звернути увагу

Назва стрижки клавікут з'явилася не випадково - так англійською називаються ключиці. І вже у назві закладена ідеальна довжина стрижки – до лінії ключиць. Чимось ця зачіска нагадує подовжений боб, але це не одне й те ж. На відміну від боба, волосся в стрижці клавікут стрижуть трохи довше спереду, ніж ззаду.

Однією з головних переваг чудової стрижки до плечей 2021 2022 клавікут є те, що вона ідеальна для всіх: пасує як для густого, так і для тонкого волосся. Водночас дуже бажано врахувати такий момент: якщо волосся тонке, то стригти його потрібно на одну довжину. Якщо від природи у вас волосся густе, то його сміливо можна прорідити, щоб шевелюра не здавалася занадто важкою.

читайте такожУ моду на осінь-зиму 2021 2022 прийшла приголомшлива стрижка повітряний боб у стилі 70-хА що стосується довжини, то абсолютно не важливо, обличчя якої форми подарувала вам природа - це той рідкісний випадок, коли пасма м'яко пестять обличчя, завдяки чому незграбні форми здаються м'якими, а круглі - подовженими.

У моді незрівнянна стрижка до ключиць клавікут, яка пом'якшує риси обличчя й ідеально пасує всім
Модна стрижка до ключиць 2021 2022 клавікут / Instagram

Водночас важливо врахувати, що у стрижки 2021 2022 на осінь зиму немає якогось певного варіанту укладання - навпаки, вдала довжина дарує багато можливостей для експериментів. Таким чином, ви можете створити будь-який настрій на голові, відповідно, ця модна стрижка до плечей 2021-універсальна та пасує всім без винятку!

Усі ті, хто віддає перевагу трохи строгому образу, можуть всього лише акуратно витягнути волосся по всій довжині й отримають бажаний ефект.

З глибоким проділом збоку зачіска має менш консервативний вигляд, і навпаки – центральний проділ робить її драматичнішою!

Для м'якого, грайливого образу потрібно укласти волосся легкими хвилями. Додайте чубок або проділ по центру – і вийде зачіска невимовної краси.

У моді незрівнянна стрижка до ключиць клавікут, яка пом'якшує риси обличчя й ідеально пасує всім
Модна стрижка до ключиць 2021 2022 клавікут / Instagram

Майже кожна зачіска виглядає добре, коли волосся розпущене, і стрижка Clavi Cut не виняток. На особливу увагу останнім часом заслуговує легка недбалість та кошлатість. Тому для повсякденного образу додайте спеціальний гель, який додає волоссю текстуру, й укладіть волосся руками - стиль гранж у тренді, і з таким укладанням будете на висоті!

читайте такожУ моду на осінь 2021 прийшла шалено приваблива коротка стрижка гранж-боб в стилі 90-хІ ще. Не варто хвилюватися, якщо ваше волосся відросте на кілька сантиметрів. Так, ви можете вийти за лінію ключиць, але зачіска від цього не втратить. Навпаки, в цьому її сила – тепер не потрібно щомісяця бігти до перукаря на коригування.

Раніше йшлося про те, що стрижка жіноча на довге волосся напівшег - це нова варіація знаменитої шеггі з 70-х. Але шеггі стрижка на довге волосся і напівшег - це не одне й те ж. Сучасна зачіска трохи відрізняється від своєї "праматері" - вона не така кошлата, не така об'ємна і не така зухвала.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти