Нерідко перед нами постає дилема що краще - придбати нову річ або спробувати купити з рук вже вживану. Важливим залишається питання ціни, адже будь-яка річ б\в на кілька порядків дешевше нової. Однак в спробі заощадити можна обзавестися несподіваними проблемами.
Давно відомо, що цілий ряд речей не варто купувати уживаними. Адже крім низької ціни ви ризикуєте отримати неприємну несподіванку.
Лептоп
Б\в ноутбук можна порівняти з котом в мішку. Незважаючи на те, що зовні він може виглядати прекрасно, всередині нового господаря напевно чекатимуть неприємні сюрпризи. І справа навіть не в тому, що колишній власник захоче вас обдурити. Згодом окремі складові частини ноутбука напевно втрачають своїх якості. При цьому віднести в ремонт ноутбук – задоволення не з дешевих. Ось і виходить, що порівняно за невеликі гроші ви купуєте собі головний біль, який цілком лягає на ваші плечі.
Недостатки:
- батарея з часом тримає заряд набагато слабкіше;
- в отворах між клавіш збирається пил та інші "сюрпризи";
- дуже часто клавіатура виявляється залита чим завгодно (водою, пивом, газованою водою).
Дивани та крісла
М'які меблі є одним з основних місць відпочинку в будинку. Тому чистота і комфорт повинні стояти на першому місці. Серйозно задумайтеся перед тим, як купувати не нові м'які меблі. Навіть якщо вам її продасть знайомий або навіть родич і буде запевняти, що ставився до неї дбайливо, всієї правди ви все одно не дізнаєтеся. А "сюрпризи" можуть бути найнесподіванішими.
Недостатки:
- пилові кліщі і постільні клопи в оббивці;
- таргани і продукти їх життєдіяльності, а також моль під сидіннями;
- якщо меблі з приватного будинку - нерідко в ній могли побувати дрібні гризуни (миші) і залишити після себе неприємні сліди.
Музичні гаджети
Мікрофони і навушники є тими предметами, які безпосередньо стикаються зі слизовою, а також волоссям, тому повинні залишатися в ідеальній чистоті. Не варто ризикувати і купувати такі гаджети з рук, навіть якщо вас приваблює низька ціна. Наслідки можуть бути не найприємнішими.
Недостатки:
- бактерії можуть ховатися за сіточкою мікрофона, і ви їх ніяк не дістанете;
- навушники ризикують стати переносником неприємних захворювань, якими міг страждати їх попередній господар.
Автокрісло для дітей
Нерідко між дилемою - ціна і якість ми намагаємося знайти золоту середину, звертаючи свою увагу на відомі бренди, які коштують не дешево, і виникає спокуса купити вживане автокрісло. Ось тут і є ризик потрапити в пастку на спробі заощадити. Адже найголовніше - ви намагаєтеся заощадити на здоров'ї вашої дитини, а це – неприпустимо. Нехай краще бренд буде не настільки розкручений, проте нове дитяче автокрісло вбереже вас і вашу дитину від неприємностей, які можуть коштувати не тільки здоров'я, але і життя.
Недостатки:
- приховані поломки і тріщини;
- розбовтані фіксатори і системи регулювання.
Кросівки та взуття
Кожен знає, що буквально через сезон, а то й раніше найякісніше взуття втрачає свою форму і привабливість. Дуже рідко можна знайти кросівки або черевики, які прослужать вам більше 2-3 сезонів. Очевидно, що купуючи взуття б\в найчастіше воно вже знаходиться на межі. Крім не кращого вигляду ви ризикуєте придбати річ, яка буквально розвалитися через кілька тижнів, а може і днів.
Недостатки:
- неприємний запах, який часто не піддається навіть пранню;
- грибок і бактерії на устілках і всередині взуття;
Зволожувач повітря
Цей предмет побуту створений таким чином, що в процесі його використання мимоволі всередині накопичуються небезпечні паразити. І замість корисної речі з б\в зволожувачем ви ризикуєте придбати розсадник нових бактерій. Адже невідомо, як до нього відносили попередні господарі і чи проводилися чистки.
Недостатки:
- бактерії та грибки можуть накопичуватися всередині зволожувача;
- паразити з водною парою можуть потрапляти в будинок, отруюючи повітря.
Читайте ще:
- 5 речей, яких не повинно бути в спальні: позбавляємося від роздратування і отримуємо міцний сон
- 3 речі часів СРСР, які хороша господиня ніколи не викине зі свого інтер'єру
- Названо три речі, які повинні бути в будинку у кожного знака зодіаку
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред