Настав час: які дерева обрізають восени

1 вересня 2023, 02:02
6672
Обрізка дерев восени є важливим аспектом догляду за садом.
Які дерева обрізають восени
Які дерева обрізають восени / Колаж Главред, фото: скріншот YouTube

Осінній сезон - чудовий час для догляду за своїм садом та деревами. Обрізка є одним з ключових аспектів догляду за рослинами. Ми розповімо вам, чи можна підстригати дерева восени і з яких потрібно починати.

В якому місяці восени можна обрізати дерева?

Осінь - чудовий час для обрізки дерев, оскільки рослини переходять у стан спокою і втрачають листя. Оптимальним часом для осінньої обрізки є вересень і жовтень, коли активне зростання сповільнюється, але погода ще дозволяє працювати.

відео дня

Коли восени потрібно обрізати плодові дерева

Плодові дерева восени також піддаються обрізку. Найкраще проводити цю процедуру після збору врожаю, у вересні або на початку жовтня.

Обрізка сприяє формуванню правильної крони, покращує освітлення та вентиляцію крони, а також сприяє більш рясному цвітінню та плодоношенню наступного року.

Які дерева обрізають восени?

  • Плодові дерева: Обрізка плодових дерев восени допомагає поліпшити їх форму, прибрати сухі і хворі гілки, а також стимулювати наступний рік цвітіння і плодоношення. Сюди входять яблуні, груші, вишні, сливи та інші.
  • Декоративні дерева: Багато декоративних дерев можуть бути обрізані в осінній період, щоб надати їм більш акуратну форму, прибрати перекриваються гілки і сприяти кращій вентиляції і проникненню світла в крону.
  • Чагарник: Деякі чагарники також можуть бути обрізані восени, щоб зміцнити їх структуру, стимулювати новий ріст і підготувати їх до зими.
  • Хвойні дерева: Деякі хвойні дерева, такі як ялівець, можна обрізати восени, щоб видалити сухі та пожовклі гілки та надати кроні більш компактну форму.
  • Дерева з проблемами: Якщо у ваших дерев є проблеми, такі як хворі або пошкоджені гілки, осінь може бути хорошим часом для обрізки з метою усунення цих проблем перед зимою.

Вам може бути цікаво:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти