![ЗСУ показали зворушливий ролик до Дня Збройних сил та Святого Миколая, створений волонтерами ЗСУ показали зворушливий ролик до Дня Збройних сил та Святого Миколая, створений волонтерами](https://images.glavred.info/2023_12/thumb_files/400x0/1701806809-3520.jpg?r=702347)
Збройні Сили України опублікували на своїй сторінці у Facebook зворушливий відеоролик – привітання з Днем ЗСУ та Святого Миколая, які з цього року святкуються разом.
"Цього року українці вперше відзначають разом два свята – День Збройних Сил України та Святого Миколая. Цей факт надихнув авторів відеоролика на створення теплої та доброї історії, в якій діти дякують своїм рідним – захисникам і захисницям, та просять захистити наш спільний дім – Україну, і, звісно, Святого Миколая: "Щоб подаруночки приніс":))", - йдеться у дописі.
В ЗСУ повідомляють, що відеоролик знято в межах кампанії з інформаційної підтримки Збройних Сил України. Його створили на волонтерських засадах українські компанії та митці.
Ролик транслюватиметься також на українських телеканалах та в кінотеатрах.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред