Виконували цілих 3 функції: чому раніше віконниці були на кожному вікні

1 квітня 2023, 10:19
9680
Зараз віконниці на вікнах можна побачити тільки в старих будинках, але вони досі виконують свою функцію.
Навіщо раніше робили віконниці на вікнах
Навіщо раніше робили віконниці на вікнах / pixabay.com

Віконниці на вікнах - це традиційний елемент архітектури, який був широко використаний в минулому. Але навіщо вони були створені і яке практичне застосування вони мали?

Захист від погоди

Віконниці були створені для захисту вікон від погодних умов, таких як дощ, сніг, вітер та сонце. У минулому, вікна були не такі технологічні, як зараз, і не володіли такою ж стійкістю до погодних умов.

Вони допомагали захистити вікна від негоди, запобігаючи проникненню води та вітру всередину будинку. Крім того, вони також захищали вікна від прямих сонячних променів, допомагаючи зберегти кімнату прохолодною в жарку погоду.

відео дня

Захист від комах

Віконниці також служили для захисту від комах, таких як комарі та мухи. У багатьох регіонах, особливо тих, де клімат теплий і вологий, комахи можуть бути справжньою проблемою всередині будинку.

Вони могли запобігти проникненню комах всередину кімнати, тим самим забезпечуючи більш комфортне і безпечне проживання.

Декоративне застосування

Нарешті, віконниці також мали декоративну функцію. Вони могли бути виготовлені з різних матеріалів, таких як дерево, метал і пластик, і бути прикрашені різними візерунками і різьбами. Це додало візуального інтересу до фасаду будинку та зробило його більш привабливим для очей.

Вам може бути цікаво:

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти