Навіщо класти туалетний папір у шафу: унікальний секрет від досвідчених господинь

Достатньо буде зберігати рулон туалетного паперу на полиці з одягом, щоб позбутися набридливої проблеми.
Шкаф, туалетная бумага
Якщо класти туалетний папір у шафу, можна усунути неприємний запах/ ua.depositphotos.com, pixabay.com

Часто ми стикаємося з проблемою, коли одяг після зберігання у шафі починає неприємно пахнути. Особливо ця неприємність переслідує ті речі, якими ви тривалий час не користувалися – наприклад, літні сукні, блузки та футболки, які всю зиму чекають теплого періоду, коли настане їхній зірковий час. А потім приходить час, коли нам цей одяг потрібен, і нам доводиться шукати спосіб, як позбутися запаху речей, що залежалися.

Насправді є кілька причин, чому від речей починає неприємно пахнути у шафі. Так, запах вони можуть вбирати від самої шафи, якщо вона дуже стара і видає різкий "аромат".

Також причиною може бути неправильне зберігання одягу – наприклад, якщо покласти до чистих речей не дуже чисті.

Крім цього, запах затхлості з’явиться, якщо заховати у шафу випраний, але не до кінця просушений одяг. Від вологості, якій не буде куди подітися у закритому просторі, може з’явитися одразу кілька проблем. Крім неприємного запаху вона може також спричинити появу плісняви.

Є кілька народних способів, як позбутися неприємного запаху в шафі. Одним із найпростіших є метод із застосуванням туалетного паперу.

Туалетний папір є хорошою річчю, що вбирає в себе запахи. Тому для того, щоб видалити запах вогкості та плісняви в шафі, достатньо буде зберігати поруч з речами на полицях один або кілька рулонів. Якщо шафа велика, можна навіть кілька.

Якщо ж нанести на папір улюблену ефірну олію, то такий лайфхак ще й допоможе надати одягу приємного аромату.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти