Навіщо заливати в унітаз борну кислоту на ніч: вранці ви його просто не впізнаєте

Простий аптечний засіб здатний допомогти у боротьбі із забрудненнями, які з’являються в унітазі.
Унитаз, туалет
Борна кислота допоможе очистити туалет/ ua.depositphotos.com, dom-v-sadu

"Забруднити" унітаз може навіть просто проточна вода, як би це дивно не звучало. Адже у ній містяться різні домішки, що з часом призводить до появи іржавих слідів або вапняного нальоту.

Для того, щоб уникнути таких неприємних сюрпризів, унітаз, ванну і раковину потрібно регулярно мити. Тоді забруднення не встигнуть в’їстися у поверхню, і позбутися від них буде набагато легше. Якщо ж "запустити" цю проблему, то потім не вдасться обійтися без хімічних засобів з досить агресивним складом.

Для того, щоб унітаз постійно сяяв чистотою, можна скористатися цікавою хитрістю, яку використовують багато господинь. Знадобиться простий аптечний засіб – борна кислота.

відео дня

Можна придбати в аптеці або рідку борну кислоту, або порошкоподібну. У першому випадку речовину потрібно просто залити в унітаз і залишити на всю ніч. Приблизно 10 годин буде достатньо, щоб засіб розчинив іржу та наліт, які утворилися в унітазі.

Якщо ж у вас є порошкоподібна борна кислота, її потрібно розчинити у теплій воді, і тоді залити в унітаз.

Для кращого ефекту і в першому, і в другому випадку можна також додати лимонний сік. Тоді забруднення очистяться ще краще.

Вранці після застосування такого засобу залишиться лише добре протерти унітаз йоржиком.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти