Зарити сокиру війни: 6 порад, як подружитися з тещею

8 червня 2023, 18:56 оновлено 8 червня, 19:09
Главред розповість, як правильно спілкуватися з тещею, щоб припинити сваритися і, нарешті, подружитися.
як подружитися з тещею
як подружитися з тещею / колаж: Главред, фото: pexels

Про стосунки зятя і тещі можна писати легенди, адже вони систематично псуються в багатьох сім'ях. Ми розповімо, як припинити боротьбу і як налагодити відносини з тещею раз і назавжди. Однак варто бути готовими до того, що це довгий процес, який вимагає часу і енергії.

Чому теща не любить зятя - причини конфлікту

Як правило, відносини псуються через завищені очікування один до одного, адже як правило люди забувають, що всі росли під різним вихованням і в різних ситуаціях поводяться по-різному. Важливо пам'ятати, що ніхто не має обов'язку чинити так як нам здається "правильним".

Як правильно спілкуватися з тещею - перші поради для поліпшення відносин

Найголовніший фундамент будь - яких відносин - це повага. Тільки при наявності поваги до матері вашої дружини, можна буде сподіватися на хороші відносини. Також дуже важливо визначити межі вашої родини з дружиною і спочатку обговорити з тещею, в яких сферах життя ви не потребуєте її участі і зайвих коментарях.

відео дня

Крім іншого, варто перестати з'ясовувати стосунки з дружиною в присутності її матері, оскільки це може негативно позначитися на ваших стосунках.

Як подружитися з тещею - кроки назустріч

Для того, щоб відносини покращилися, постарайтеся навчитися слухати те, про що цікаво говорити матері вашої дружини. Приділяйте їй час і увагу, не забувайте вітати зі святами. Також варто постаратися завжди розмовляти спокійно і шанобливо і довіряти цій людині.

Також вам може бути цікаво:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти