Жіночі джинси 2022: шість моделей, без яких літо буде важко уявити

У тренди повернулася низька талія. Тому модні джинси 2022 в ідеалі повинні починатися на стегнах, а не на лінії талії. Але не тільки!

В моді вільні джинси / Instagram

Багато хто любить джинси, адже вони дозволяють швидко створити стильний сучасний образ. Вони ніколи не виходять з моди, і це одна з їх головних переваг.

Водночас жіночі джинси постійно змінюються, і те, що було на піку популярності ще вчора, сьогодні може стати антитрендом. Тому попри свою універсальність, важливо стежити за тим, які джинси в моді, щоб завжди бути на висоті.

Сьогодні ми розповімо вам про те, які джинси жіночі в моді прямо зараз – на порозі літа 2022. Будь-які джинси з 6 варіантів, які представлені нижче, дозволять вам виглядати влітку чарівно.

Модні джинси на літо 2022 – на що звернути увагу

Джинси "банани" 2022

Індустрія моди в останні роки відійшла від обтислих силуетів, і зараз найкраще – це джинси слоучі, або "банани" у вільному невимушеному стилі. "Дуті" моделі найкраще поєднуються з кросівками і футболкою або топом.

Джинси "банани" 2022 / Instagram

Жіночі джинси з малюнками

Якщо ви хочете бути центром всесвіту і ловити на собі погляди оточення, то вже сьогодні шукайте ефектні джинси з візерунками. Цей той випадок, коли силует не має значення, головне – щоб малюнок вам подобався, а модель джинсів ідеально пасувала вашому стилю.

Жіночі джинси з малюнками / Instagram

Вінтажні джинси літо 2022

Цього року в моду повернулися джинси карго з накладними кишенями. Вони трохи недбалі і грубі, і дуже нагадують епоху лихих 90-х, яка зараз багатьох надихає.

Вінтажні джинси літо 2022 / Instagram

Прямі джинси

Це ще один "привіт" з далеких 90-х. Такі джинси стануть знахідкою для тих, хто віддає перевагу діловому стилю: вони повинні бути прямими в ногах і не сильно розтягуватися, і їх можна сміливо носити навіть з туфлями на підборах.

Прямі джинси / Instagram

Джинси з низькою талією

У 2022 році в тренди повернулася низька талія. Тому модні джинси 2022 в ідеалі повинні починатися на стегнах, а не на лінії талії. А якщо ви не хочете показувати свій животик, то можете поєднувати такі джинси з подовженими блузками.

Джинси з низькою талією / Instagram

Білі джинси на літо 2022

Літо і білі жіночі джинси завжди йдуть поруч, і цей рік – не виняток. Модні білі джинси 2022 - це класичні моделі з високою лінією талії, моделі кльош і варіанти з низькою талією, що нещодавно повернулася в тренди.

Білі джинси на літо 2022 / Instagram

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти