Значення імені Ілля: доля, характер, коли день ангела Іллі

Яка планета покровительствує імені І з ким у Іллі найкраща сумісність - в матеріалі Главреда

Значення імені Ілля
Значення імені Ілля / ua.depositphotos.com/

Православна церква шанує святих з ім'ям Ілля 28 разів на рік. У вересні три рази: 6, 16 і 30 числа.

Хто відзначає свої іменини в другому місяці осені, можна дізнатися в нашому матеріалі: День ангела в жовтні 2021 за церковним календарем: хто відзначає іменини.

Ім'я Ілля: значення

Давньоєврейське ім'я, яке в буквальному перекладі означає Яхве "мій Бог". Ім'я Ілля шанується в багатьох релігіях: християнстві, іудаїзмі та ісламі.

Зменшувально-пестливі версії імені: Ільюша, Ілюха, Ілько, Ілюша, Ільюха, Іля.

Ім'я Ілля на різних мовах світу:

 • англійська – Елай, Елайжда, Елаэс;
 • грецька - Іліас;
 • арабська -І льяс;
 • іспанська, французька - Еліас;
 • польська – Эляш;
 • чеська-Еліаш.

Ім'я Ілля в історії

Пророк Ілля -один з найбільш шанованих старозавітних святих в християнській релігії. Він народився в місті Фісви за 900 років до народження Христа, але вважається одним з найвірніших поборників ідолопоклонництва. Господь покликав його на небо живим, приславши за святим вогняну колісницю, запряжену золотими кіньми. У Писанні згадується, що Ілля чекає Другого Пришестя Христа в потаємному місці. Пророк володів даром зцілювати хворих і воскрешати мертвих. А його міцна віра стала прикладом для багатьох послідовників християнської релігії.

Реклама

Найвідоміші чоловіки з ім'ям Ілля:

 • Ілля Муромський - чернець Києво-Печерського монастиря;
 • Ілля Рєпін - російський художник;
 • Ілля Мечников - російський вчений-біолог;
 • Ілля Ільф - співавтор Євгенія Петрова ("Дванадцять стільців", "Золоте теля");
 • Ілля Олейніков - актор комічного жанру.

Ім'я Ілля: характер, доля, сумісність

Впевненість в собі, м'якість, добродушність, цілеспрямованість, допитливість і сильний дух маленький Ілюша проявляє вже в самому ранньому віці. Ця людина не здатна на зраду і завжди намагається виконувати свої обіцянки. Недоліком характеру може стати зайва довірливість Іллі - він спочатку вважає людей хорошими, що може принести йому чимало розчарувань і душевного болю.

Доля імені Ілля у відносинах з протилежною статтю не так проста. Як людина широкої душі він повністю довіряє своїй партнерці, не до кінця розібравшись в справжніх мотивах людини. Низка хворобливих розставань може підкосити душевної здоров'я чоловіка. Однак зустрівши свою другу половинку, Ілля буде вірним чоловіком, який шанобливо ставиться до дружини.

У відносинах і шлюбі Ілля звертає увагу на такі якості обраниці як доброта, хазяйновитість і чуйність. Духовний світ коханої надзвичайно важливий для носія імені.

З Іллі виходять ідеальні татусі, які не бояться розділити клопоти по догляду за дитиною. Тато Ілля балує своїх малюків і намагається забезпечити їх найкращим. Йому завжди цікаво проводити час з дітьми, спостерігаючи як вони ростуть і дізнаються нове.

Кращий союз у Іллі з Анастасією, Маріанною, Еммою, Міррою.

Міцні відносини можливі з Ларисою, Каміллою, Зоєю, Варварою, Сусанною.

Не варто пробувати з Оленою, Катериною, Ліною і Нінель.

Астрологія імені Ілля

 • Знак Зодіаку-Тілець.
 • Планета-покровитель - Меркурій.
 • Щасливий день - понеділок.
 • Пора року - весна.
 • Колір - помаранчевий.
 • Талісман - береза і краб, камінь – сердолік.
viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Гороскоп на 18 жовтня 2021 для всіх знаків Зодіаку: образи близьких або значні зміни в життіГороскоп на 18 жовтня 2021 для всіх знаків Зодіаку: образи близьких або значні зміни в житті Тіна Кароль без бюстгальтера показала занадто багато в ультракороткій міні-сукніТіна Кароль без бюстгальтера показала занадто багато в ультракороткій міні-сукні Місячний гороскоп на тиждень 18-24 жовтня: грошова премія, плітки ворогів або доленосний деньМісячний гороскоп на тиждень 18-24 жовтня: грошова премія, плітки ворогів або доленосний день Надія Мейхер в напівпрозорому костюмі поділилася думками про життяНадія Мейхер в напівпрозорому костюмі поділилася думками про життя Старша дочка Олі Полякової загриміла в лікарнюСтарша дочка Олі Полякової загриміла в лікарню

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти