Зубна паста може замінити 6 магазинних засобів: як її використовують в побуті

Люди з великим досвідом далеко не завжди використовують зубну пасту за прямим призначенням

зубна паста
Як використовувати зубну пасту не за призначенням / скріншот

Всі звикли, що зубну пасту в парі зі щіткою можна використовувати тільки для чищення зубів, але економні господині придумали, як її застосувати в побуті.

Зубна паста з легкістю замінить магазинні засоби, які значно дорожче.

Позбавить від утворення неприємного запаху

Пасту можна використовувати в якості мильної основи, за допомогою якої варто обробити просочилася якимось стійким ароматом одяг. Склад зубної пасти здатний впоратися з запахами часнику, риби або цибулі. Для обробки одягу варто змочити в пасті пальці рук і ними провести по певних частинах одягу.

Видалить плями на килимі

Для цього знадобитися грам 100 зубної пасти. Її слід нанести на забруднене місце килима і протерти жорсткою щіткою. Після слід вимити килим за допомогою води з шампунем.

Очистить біле взуття

У вас є забруднені білі кросівки, і ви не знаєте, чим їх відбілити? На допомогу прийде зубна паста! Для цього знадобиться зубна щітка, на неї варто нанести невелику кількість пасти і протерти потрібну ділянку взуття. Після цього варто обробити взуття водою.

Очистить сувеніри з металу

Аналогічним методом вдасться обробити старі порцелянові або металеві сувеніри, після обробки зубною пастою вони придбають більш привабливий і свіжий вигляд.

Очистить срібні вироби

Потрібно добре натерти зубною пастою все прикраса і поставити його на 10-12 годин. Через цей проміжок часу можна Очистити все за допомогою ганчірки, змочивши її водою. Перли не вдасться очистити зубною пастою, вона може лише пошкодити його. Вся справа в ніжній обробці виробів з перлів.

Видалення подряпин на екрані телефону зубною пастою

Головне, знайти склад без абразивів. Інакше замість того, щоб прибрати подряпини зі скла, борозенки на телефоні стануть тільки глибше.

Очищення проходить в три етапи:

  • Нанести горошину на ватку або тканину
  • Видавлювати на дисплей не рекомендується - можна переборщити.
  • Втирати пасту в подряпину. Тоді вона пропрацює самі мікроскопічні тріщини.
  • Пройтися зволоженою ганчірочкою, щоб зняти надлишки кошти.

Вам може бути цікаво:

Автор: Сергій Кущ
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти