З настанням холодом все більше українців замислюються про збереження свіжості продуктів у домашніх умовах.
Главред зібрав цінні поради, які допоможуть "продовжити життя" овочам.
Помідор слід зберігати немитими при кімнатній температурі. Низькі температури вбивають смак і аромат, помідори набувають неприємну борошнисту структуру.
Баклажани не слід зберігати довго - краще вжити протягом пари-трійки днів. Зберігати баклажани слід в темному прохолодному місці.
Спаржу потрібно покласти в холодильник, обернувши вологою серветкою стебла. Якщо залишити її в холодній воді або обернути вологою серветкою, спаржа навіть буде рости один або два дні.
Гриби покладіть в сухе прохолодне місце, а мити їх потрібно безпосередньо перед використанням.
Картоплю краще помістити в темне прохолодне місце з хорошою вентиляцією - підвалах або гаражах. Річ у тому, що при низьких температурах крохмаль перетворюється в цукор - як наслідок, що зберігається в холодильнику картопля стане солодким. Крім того, в темному місці картопля не буде проростати.
Читати такожЯк правильно зберігати продукти в холодильнику і тримати його в чистотіМорква можна зберігати в холодильнику в поліетиленовому пакеті, трохи збризнувши водою і зав'язавши пакет так, щоб в ньому залишилося повітря. Чистити моркву слід безпосередньо перед використанням. Велика кількість моркви можна зберігати в дерев'яному ящику, пересипаної піском або тирсою.
Капусту, цвітну капусту і броколі можна зберігати в холодильнику або в темному прохолодному місці.
Огірки та кабачки непогано збережуться в холодильнику, але найкраще покласти їх в темне місце. Максимальний термін зберігання - не більше тижня.
Перець краще зберігати немитими, інакше вони почнуть пліснявіти. Зберігати можна в холодильнику в контейнері для овочів, а ось використовувати поліетиленові пакети краще не варто.
Часник добре зберігається в темному прохолодному місці або холодильнику.
Читати такожВ Україні до Нового року злетять ціни на багато продуктів: що подорожчаєЦибулю слід розмістити в сухому темному місці, при температурі 18-20 градусів тепла. Цікаво, що солодкі сорти менш схильні до псування, ніж їх гіркі побратими.
Раніше ми розповідали, що вживання більшої кількості фруктів, овочів, цільнозернових, бобових, горіхів і насіння при скороченні м'яса і рафінованих вуглеводів, здатні не тільки поліпшити якість життя, але і продовжити її.
Читайте також: