Астролог Влад Росс вказав точний місяць, коли можуть вбити Путіна

22 березня 2023, 11:01 оновлено 22 березня, 11:01
Диктатор РФ довго не проживе – його може не стати уже цього року. При цьому він помре не своєю смертю, прогнозує астролог.
Владимир Путин, астролог Влад Росс
Астролог Влад Росс назвав точний місяць вбивства Путіна/ Главред, скрін

Російський диктатор Володимир Путін може померти уже цього року, він може вирушити на той світ влітку.

Такий прогноз зробив астролог Влад Росс в інтерв'ю УНІАН. Він зазначає, що 17-18 березня Чорний Місяць, який ще називають Ліліт, увійшов до будинку смерті диктатора РФ Путіна.

Згідно з прогнозом астролога, глава Кремля може загинути у липні цього року. Причиною смерті може стати постріл з вогнепальної зброї або влучання дрона.

"До речі, у нього може повторитися ситуація, яка була у Гітлера. Він може отруїти себе, а потім йому хто-небудь пустить кулю в лоб", – сказав Росс.

При цьому Росс зазначає, що після смерті російського диктатора війна в Україні не закінчиться. Подальший розвиток ситуації залежатиме від того, хто стане президентом Росії після Путіна.

Згідно з прогнозом астролога, якщо місце глави РФ посяде проукраїнська людина, то одразу припиняться обстріли українських територій й нам повернуть Крим. У тому ж разі, якщо новим президентом країни-агресорки Росії стане інший диктатор, то війна може залишитися "замороженою" на багато років.

Раніше екстрасенс Макс Гордєєв спрогнозував, скільки залишилося жити Путіну. Як каже Гордєєв, розклад карт Таро однозначний – є перші ознаки смертельної хвороби російського диктатора Путіна. Згідно з його прогнозом, у Путіна уже "залишилися останні місяці".

Нагадаємо, астролог Альбіна Пономаренко попередила про три найнебезпечніші дні в кінці березня. Російські загарбники найближчим часом можуть знову вдарити ракетами по Україні. Є ризик масованих ракетних обстрілів у період 24-26 березня.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал – ознайомлювального характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їх положення та твердження не можна перевірити чи довести науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за іменем та подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Читайте також:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти