"Буде емоційне напруження": астролог попередив про початок найсильнішого протистояння для України

21 березня 2023, 05:20
1744
Астрологічний прогноз на тиждень для України з 20 по 26 березня. Що чекає українців і якою буде війна.
війна в Україні, гороскоп для України
Гороскоп для України / pixabay

Війна в Україні на цьому тижні буде розвиватися швидко. Всі таємниці можуть спливти назовні, каже астролог Олексій Кириченко.

"Це дуже важливий тиждень з астрологічної точки зору, тому що багато планет змінюють свої позиції. Сонце входить в знак зодіаку Овен з 21 березня, це починається початок радикально нових справ. 30 діб Сонце буде в Овні, на війні буде розвиватися щось нове", - сказав астролог, передає Главред.

Астролог зазначає, що Овен - це дуже зрозумілий знак зодіаку, тому буде прояснюватися все.

"Меркурій вже увійшов в Овен. А ось емоційне напруження буде через 2 тижні, коли буде повний місяць в Терезах. 23 березня Плутон перейде у Водолій, це означає глобальні процеси. Швидше за все штовхачем цих подій буде візит лідера Китаю до Путіна", - говорить Кириченко.

Хто такий Олексій Кириченко

Олексій Кириченко вивчає астрологію з 1999 року. З 2005 року почав викладати астрологію. Є автором багатьох статей на тему астрології. Має свій власний ютуб-канал.

26 березня Марс переходить з близнюків в Рак, Рак означає - ховатися назад.

"Планета війни (Марс), що увійшла в Рак означає, що армія Путіна може відступати назад. У війні можуть бути нові сюжети. Стиль війни зміниться, скоріше за все від Бахмута увага відійде на інші ділянки фронту", - говорить астролог.

За його прогнозом у вівторок-середу 21-23 березня хороший період для початку нових справ, а в четвер, 24 березня, місяць виходить на квадратуру з Плутоном, "це означає більше смертей".

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал - ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії або абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй і нумерологія не є академічними науками, їх положення і твердження не можна перевірити або підтвердити науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини по імені і подібного. Крім того, прогнози і гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Читайте також:

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти