Труситимуть всю країну: астролог назвала найбільш фатальні дні для України в лютому

Лютий місяць буде для України вкрай небезпечним. Астролог назвала кілька вирішальних дат.
гороскоп для України, війна в Україні гороскоп
Гороскоп для України / pixabay

Війна в Україні може закінчитися уже в цьому році, але найближчі місяці буде трусити країну дуже сильно. Астролог Ангеліна Вакулина каже, що для України починається найважливіший цикл прямо з цього тижня.

"З'єднання з Плутоном, який зараз знаходиться в останніх градусах Козерога, глибоко нас трансформує, особливо через кризові ситуації. Поки Плутон перебуває в Козерозі, 23 березня 2023 року він перейде в знак Водолія. Потім повернеться в знак Козерога. Це буде 11 червня 2023 року. У 2024 році він теж буде, то заходити у Водолія, то повертатися в знак Козерога. Остаточно перейде в знак Водолія 19 листопада 2024 року. Тому і 2023, і 2024, особливо сильно позначаться на представниках влади", - сказала астролог, передає Главред.

Хто така Ангеліна Вакуліна

Ангеліна Вакуліна - астропсихолог і таролог. Довгий час практикує астро і нео психологію, таро і багато інших інструментів для пізнання себе, йдеться на сайті астролога. Вона часто робить прогнози для України і щодо війни з Росією.

відео дня

За словами астролога, до кінця 2024 року дуже все сильно зміниться.

"Козеріг - це жорстка структура, дуже авторитарна позиція. А значить, буде падати влада, летіти голови, створюватися нові союзи між державами! Нас чекає щось абсолютно нове. Перевороти, революції, свобода. Нас чекає критичне становище, яке символізує жорсткий тиск на все людство. Природні катаклізми, проблеми з повітрям і диханням. Жорсткі обмеження того, що має бути вільним, а також загальну підвищену тривожність", - прогнозує Вакуліна.

Коли закінчиться війна в Україні

"Військові дії закінчаться в цьому році, за правильним сценарієм до літа. Воєнний стан протягнуть до 2024 року", - сказала астролог.

Також астролог попередила, що Україну чекають в найближчі місяці масові обстріли.

"Для України починається найважливіший цикл прямо з цього тижня! Напруга буде зростати. Але і прорив трапиться на нашу користь. Починається гострий транзит. Військові дії зараз розворушать активно. Сюрпризи та несподіванки. Все спонтанно і досить напружено. По всіх фронтах. До 10 лютого можуть в односторонньому порядку скасовуватися домовленості", - сказала Вакуліна, пише Главред.

Окупанти труситимуть всю країну. За словами Вакуліної, з 18 до 23 лютого буде найнеприємніший період для нашої країни.

"Підвищена травмонебезпека в ці дні. Небезпека з повітря. Знову ж таки несподівано можуть бути "прильоти" без сирен", - каже астролог.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал - ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії або абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй і нумерологія не є академічними науками, їх положення і твердження не можна перевірити або підтвердити науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини по імені і подібного. Крім того, прогнози і гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що астролог Анна Федоренко розповіла, коли закінчиться війна в Україні і як будуть розвиватися події найближчим часом.

До того відомий астролог і екстрасенс Макс Гордєєв склав гороскоп для президента Росії Володимира Путіна. Зокрема, він розповів, яка доля чекає господаря Кремля і чи покінчить він життя самогубством.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти