Що робити, якщо олія сильно бризкає: проста хитрість, яка позбавить від бруду та опіків

Досвідчені господині вдаються до кількох перевірених хитрощів, які допоможуть забути про бризки зі сковороди.

Сковорода, масло
Щоб олія не бризкала, потрібно насипати сіль в сковороду / Фото pixabay.com

Всім знайома ситуація, коли при смаженні олія бризкає на сковорідці, в результаті доводиться не лише відмивати плиту, але ще є ризик отримати опіки на руках. Що ж додати в рослинну олію, щоби вона не бризкала?

Олія стріляє на сковорідці найчастіше через залишки води на поверхні посуду. Справа в тому, що вода та олія не змішуються. Коли вода нагрівається і випаровується, вона і провокує масляні бризки. Таким чином, щоб олія не бризкала, потрібно насухо витерти сковороду перед смаженням.

Друга причина "канонади" - забагато вологи в м'ясі, рибі або картоплі, яку ви вирішили посмажити. Щоби розв‘язати цю проблему, потрібно промокнути продукти сухими серветками.

Що робити, якщо олія сильно бризкає

Смажити на сухій поверхні.

Нагрівати олію на слабкому, а не на сильному вогні.

Щоби бризки залишилися всередині та не розлетілися по кухні, сковорідку бажано закрити кришкою. Поступово вода випарується, і олія перестане стріляти.

Щоби олія не розліталося, на сковороду додайте трохи кухонної солі. Сіль потрібно розподілити по всій поверхні, після чого можна лити соняшникову олію.

Також можна використовувати такий кухонний аксесуар як сітка від бризок олії. Коштує вона недорого, але відмінно захистить плиту, стіни і стелю від жиру.

Раніше Главред писав, чому не можна виливати окріп в раковину.

Вам також може бути цікаво:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти