Для окупантів почнеться пекло в серпні: екстрасенс назвав дату програшу РФ війни в Україні

Коли війна в Україні закінчиться, розповів Макс Гордєєв.

гороскоп для України
Гороскоп для України / pixabay

Відомий екстрасенс Макс Гордєєв заявив, що передбачувана смерть кремлівського диктатора Володимира Путіна, може стати причиною програшу Росії війни проти України.

У своєму прогнозі на картах Таро Гордєєв побачив, що в серпні-вересні Росія зазнає поразки у війні з Україною.

За словами експерта, всі окупанти постануть перед Божим судом і відповідатимуть за всі звірства.

Крім того, Гордєєв упевнений, що карма наздожене російських солдатів, і висока ймовірність того, що їх самих в майбутньому чекає те, що вони робили з українцями.

"Люди судитимуть окупантів. Всі, хто намагався вбити Україну, потерплять страшні муки. Мінімум - у них не буде дітей, максимум - з ними буде відбуватися те, що вони робили з українцями", - каже екстрасенс у програмі Ранок з Україною.

"Коли наш Бог Ярило встане в свої планети правління, тоді почнеться пекло для рашистів. Пік - це день сонцестояння (21 червня - ред.), друге - це серпень місяць", - сказав Гордєєв.

читайте також"Путін 24 лютого зробив величезну помилку": астролог назвав, що чекає кремлівського правителя

Гороскоп для України

Астролог Влад Росс зазначає, що червень-2022 обіцяє бути більш-менш спокійним і доброзичливим місяцем, без особливих напружених аспектів і рутини, проте є і заборони, який порушувати не варто.

При цьому астролог попередив, що варто очікувати запеклих боїв. За його прогнозом, війна в Україні в червні не закінчиться.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти