"Диявол може вийти назовні": астролог попередив про страшне затемнення Сонця в день народження Гітлера

28 березня 2023, 23:58 оновлено 29 березня, 00:02
3193
Астролог підкреслив, що сонячне затемнення 20 квітня стане важливою поворотною точкою року, а також поворотною точкою у війні.
Влад Росс, затмение солнца
Астролог попередив про страшне затемнення Сонця в день народження Гітлера / Главред, unsplash.com

Головна подія квітня – повне сонячне затемнення, яке співпаде з молодиком, 20-го числа о 7:16. У цей час можна загадувати найпотаємніші бажання. Про це в інтерв'ю Главреду розповів відомий астролог Влад Росс.

Як зазначив астролог, молодик 20 квітня унікальний тим, що це буде другий поспіль молодик у знаку Овна. Також цей квітневий молодик буде супроводжуватися гібридним сонячним затемненням – сатанинським, його ще називають "око диявола".

"Місяць, коли відбувається затемнення, завжди непростий. Сонячне затемнення 20 квітня стане важливою поворотною точкою року, а також поворотною точкою у війні. Воно визначить, як розгортатимуться події в найближчі місяці до середини осені, зокрема, як і коли буде підписана капітуляція РФ. Затемнення збільшує кількість фатальностей, а фатум невідворотний. От і перемога України невідворотна, як і поразка Російської Федерації", - розповів астролог.

Росс підкреслив, що далеко не на всі події цього місяця ми зможемо впливати силою власної волі. У давнину вважалося: якщо затемнення кільцеподібне, воно – диявольське, тобто диявол може вийти назовні.

"Путін, як щур, загнаний у кут, може підірвати і знищити весь світ, а статися це може якраз поблизу квітневого затемнення і в травні", - зазначив він.

За словами астролога, у повсякденному житті не варто турбуватися через кільцеві затемнення, оскільки далеко не завжди вони можуть впливати особисто на нас. Повні затемнення більше впливають на глобальні структури, країни та народи, а от часткові – на життя людини зокрема. На повсякденні справи більший вплив будуть здійснювати швидкі планети.

"Однак у глобальних масштабах це буде фатальне сонячне затемнення для всієї Землі, воно може занурити планету в хаос. Це затемнення може стати страшним. Воно станеться в день народження Гітлера, а Гітлер нашої сучасності – це Володимир Путін. Втім, це затемнення може почати вбивати Путіна: коли Чорний Місяць в його гороскопі увійде в дім смерті, для нього почнуться великі випробування. Чорний Місяць увійшов у дім смерті 17-18 березня, і саме в цей час на Путіні була поставлена чорна мітка, після чого він став нерукопожатним – його чекає Гаазький трибунал і смерть. Чорний Місяць очорнив його особистість до неможливості", - розповів Росс.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал - ознайомлювального характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їх положення та твердження не можна перевірити чи довести науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за іменем та подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Нагадаємо, раніше астролог Влад Росс вказав точний місяць, коли можуть вбити Путіна. Згідно з його прогнозом, глава Кремля може загинути у липні цього року. Причиною смерті може стати постріл з вогнепальної зброї або влучання дрона.

Також Росс казав, що Російська Федерація "посиплеться на запчастини" у 2025 році. Більш того, астролог допускає, що деякі області РФ виявлять бажання стати частиною України, щоб не стати частиною Китаю.

Вас може зацікавити:

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти