Ще стане в нагоді: як повторно використовувати лотки для яєць, пластикові пляшки і стару зубну щітку

Використовуємо старі речі не за призначенням.

false
Як повторно використовувати лотки для яєць, пластикові пляшки і стару зубну щітку / Колаж Главред

Досвідчені господарі знають, що багато речей можна використовувати повторно, правда не завжди за тим же призначенням. Більшість навіть не підозрює, що лотки для яєць, пластикові пляшки і навіть стара зубна щітка.

Лотки для яєць

Їх можна неодноразово використовувати за прямим призначенням, але лоток також можна застосовувати в якості підставки під ноутбук, яка, завдяки своїй структурі, відкриє доступ кисню до "нутрощів" вашого пристрою знизу.

Крім того, картонні лотки — непоганий матеріал для звукоізоляції. По крайней мере, вони допоможуть, якщо необхідно позбутися від зайвої реверберації стін в приміщенні.

Також їх можна використовувати для дрібної розсади - покладіть в лунки трохи землі і посадіть туди насіння.

Пластикові пляшки

Не поспішайте відправляти їх на смітник, адже дані вироби можна використовувати повторно. Притому не тільки найочевиднішим способом-для зберігання рідини.

Реклама

Наприклад, відступивши приблизно 10-20 сантиметрів (в залежності від обсягу пляшки) і розрізавши її на дві частини по колу, з верхньої частини можна отримати відмінну лійку, а з нижньої — тару для зберігання чого завгодно — ягід, насіння, цвяхів, шурупів та ін.

читайте такожЯк використовувати старі речі з користю: 7 креативних ідейА проколів пробку пляшки в декількох місцях, можна легко перетворити пластикову ємність в поливалку.

Стара зубна щітка

Лікарі рекомендують міняти зубну щітку не рідше, ніж раз на три місяці. Однак після покупки обновки не потрібно викидати стару - її можна використовувати повторно для того, щоб відчищати бруд у важкодоступних місцях під час прибирання (наприклад, в швах кахлю).

Раніше ми розповідали, як можна повторно використовувати чайні пакетики: 10 несподіваних застосувань.

Автор: Сергій Кущ
viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Прикмети на 26 січня: що не можна робити в Єрмілов день і як не потрапити в бідуПрикмети на 26 січня: що не можна робити в Єрмілов день і як не потрапити в біду Найсмачніші сирні коржі на швидку руку: готувати всього 10 хвилинНайсмачніші сирні коржі на швидку руку: готувати всього 10 хвилин День Тетяни: привітання, картинки і душевні листівки в день ангела ТетяниДень Тетяни: привітання, картинки і душевні листівки в день ангела Тетяни 3 речі, якими категорично не можна користуватися відразу після покупки3 речі, якими категорично не можна користуватися відразу після покупки Наймодніші жіночі стрижки для круглого обличчя 2022, які чудово роблять стрункішоюНаймодніші жіночі стрижки для круглого обличчя 2022, які чудово роблять стрункішою
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти