Як зберегти кріп на зиму: 3 абсолютно різних способи від господинь

Виявляється, кріп можна не тільки заморожувати або сушити, він відмінно зберігатися навіть в засоленому вигляді.

Кропу
Як зберегти кріп на зиму / ua.depositphotos.com

Кріп - універсальна зелень, яка відмінно підійде для додавання практично в будь-яку страву. А ще це неймовірно корисна зелень. Але якщо влітку її можна знайти в кожному овочевому магазині, то що робити взимку?

Саме в холодну пору року нерідко на магазинних полицях можна виявити старий кріп, який вже виглядає зіпсованим. До того ж ціни на цей продукт в рази вище, ніж влітку.

Главред підібрав кращі способи, які збережуть кріп до самої зими.

Як заморозити кріп

Морозити кріп можна цілим і нарізаним. Спершу його необхідно добре промити і обсушити. Після цього кріп варто покласти в пакет або контейнер.

Варто відзначити, що зелень не потрібно буде повністю розморожувати. Можна буде взяти всього необхідну частину кропу і додати його в страву. Ця зелень може зберігатися в замороженому вигляді 9-10 місяців. Зверніть увагу на те, що до салатів заморожений кріп краще не додавати.

як зберегти кріп на зиму
Як зберегти кріп на зиму / ua.depositphotos.com

Як засушити кріп

Сушений кріп довго буде залишатися ароматним і смачним. Його можна висушити просто на повітрі. Для цього необхідно вимити зелень і обсушити її. Після цього кріп варто дрібно нарізати і залишити на сонці на 2-3 дні. Готову суху зелень можна покласти в чистий мішечок.

Також кріп можна висушити в духовці. Для цього буде необхідно скористатися пекарським пергаментом. На нього потрібно викласти вже вимитий і нарізаний кріп. Зелень необхідно тримати в духовці кілька годин при температурі не вище 40 градусів. Пізніше її можна підвищити до 70 градусів.

Дверцята духовки варто відкрити. Варто відзначити, що цей спосіб позбавляє зелень її аромату. Однак такий кріп може зберігатися дуже довго.

Кропу
Як зберегти кріп на зиму / ua.depositphotos.com

Як засолити кріп

Стебла кропу необхідно промити і висушити за допомогою паперового рушника. Зелень потрібно нарізати, покласти в окремі баночки і засипати сіллю (пропорції 1:2). Зверніть увагу, останнім шаром повинна бути сіль.

Цей кріп необхідно буде утрамбувати і закрити баночку кришкою. Засолений кріп потрібно зберігати на найвищій полиці холодильника.

Раніше Главред розповідав, як зберегти хліб свіжим надовго і яких помилок категорично не можна допускати.

Вас також зацікавить:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти