Коли Україна переможе і почне звільняти окуповані території - прогноз астролога

Скоро бог війни Марс перестане благоволити агресору. У серпні в Росії обов'язково трапляться несподівані події у військово-політичній сфері.

гороскоп, війна 2022, гороскоп для України
Гороскоп для України говорить про те, що в серпні ситуація на фронті почне змінюватися / Колаж Reuters, pixaby

Війна в Україні триває вже понад три місяці, і вже зовсім скоро ситуація на фронті почне змінюватися на користь Києва. Астролог Дмитро Уранус розповів, коли Україна почне перемагати і звільняти окуповані території.

"Після 5 липня Марс переходить у Тельця. І в липні поступово ситуація на фронті почне змінюватися на користь України, ближче до серпня, і особливо в серпні. Телець - знак України. І бог війни Марс втратить свій натиск і силу, проходячи по Тельцю. Марс перестане благоволити агресору в липні", - написав фахівець на своїй сторінці у Facebook.

Крім того, в кінці липня і на початку серпня Марс вступить в з'єднання з місячним вузлом і Ураном у Тельці.

"Це дуже рідкісний та історичний аспект, який буває один раз на 167 років! Останній раз такий аспект був у травні 1855 року, коли союзні війська висадили десант в Керчі та почали наступ на Севастополь. Після подібного аспекту впродовж декількох місяців прискорилася військова поразка Росії в Кримській війні, і у вересні 1855 року відбулося падіння Севастополя", - розповів астролог і додав, що з серпня 2022 в якійсь мірі подібні події знову повторяться в історії Росії.

Ураснус прогнозує, що з в цей період в Росії обов'язково трапляться несподівані події у військово-політичній сфері.

"Найімовірніше, з серпня та впродовж осені Росія почне зазнавати поразки на українському фронті", - зазначив він.

Коли Україна почне звільняти окуповані території

Астролог прогнозує, що Україна поверне собі землі, які вдалося захопити путінським солдатам:

  • із серпня по листопад Україна звільнятиме Донбас;
  • у районі листопада-грудня Україна може звільнити Південь, Херсонську область і почати процес підготовки до звільнення Криму взимку 2022-2023 років.

За словами фахівця, восени Росія, найімовірніше, запросить переговори і запропонує якісь мирні угоди.

"Але на це не варто йти, інакше через 9-10 років почнеться нова війна з Росією, ще страшніша та більш руйнівна, і війна 2022 року виявиться просто розвідкою боєм. Довгостроковий прогноз показує, що якщо не довести цю війну до кінця, до поразки Росії, до падіння путінської влади, якщо цей конфлікт буде заморожено, якщо не будуть повернуті всі захоплені території, то Україна перестане існувати упродовж 10 років через нову війну",-резюмував Дмитро Уранус.

Як повідомляв Главред, раніше Уранус розповів про важкий для України період у війні з Росією, який, триватиме до липня 2022 року. На думку астролога, Україні може загрожувати навіть втрата територій.

Коли закінчиться війна в Україні

Астролог Анжела Перл вважає, що Україна виганятиме ворога зі своєї землі у червні 2022 року. Російські окупанти не зможуть рухатися далі.

За прогнозом фахівця, в цей час йтимуть сильні бої та буде складно, проте кроки для того, щоби відкинути загарбників з України, будуть успішними.

Перл розповіла, що ще один складний період буде під Новий Рік. Проте вже у серпні та вересні цього року на велику територію України повертатимуться люди.

Вам також може бути цікаво:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти