Медик назвав чотири фактори, необхідні для здорової роботи організму

Крім того, медик порівняв їх з чотирма колесами у автомобіля з високими характеристиками, кожне з яких має працювати узгоджено з іншими трьома.

Вітаміни, овочі
Медик назвав чотири фактори, необхідні для здорової роботи організму / Pixabay

Є як мінімум чотири головних компоненти, необхідних людині для здорової роботи організму. Про це заявив медик і професор кафедри хірургії Віденського медичного університету Ігор Хук на власному сайті.

За його словами, такими компонентами є вітаміни D3, K2, кальцій і комбінація амінокислот L-аргінін + L-цитрулін.

Крім того, медик порівняв їх з чотирма колесами у автомобіля з високими характеристиками, кожне з яких має працювати узгоджено з іншими трьома, щоб вони дбали про двигун, роль якого в ньому виконує оксид азоту.

"Уявіть, що наше тіло - це "Тесла", а двигун — оксид азоту. Ми приймаємо оксид азоту як належне, оскільки це наше тіло, але нам потрібно заряджати його, поповнювати його і піклуватися про нього. Ми не можемо приймати оксид азоту як окрему добавку, оскільки це газ, але ми можемо налаштувати чотири колеса, щоб вони піклувалися про двигун", - пояснив лікар.

Хук підкреслив-вкрай важливо підтримувати необхідний рівень оксиду азоту. Адже саме без цього елемента, а не без кисню (як вважалося раніше), Серцевий м'яз миттєво припиняє качати кров. При цьому рівень оксиду азоту знижується в результаті фізичної, а також розумової активності, якої в наші дні стало набагато більше в зв'язку з розвитком цифрових технологій.

Реклама

читайте такожВтома: кращі вітаміни, які можна приймати, якщо ви весь час втомлюєтеся

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що відомий медик-педіатр і телеведучий Євген Комаровський застеріг українців від вкрай частого вживання комплексних вітамінів у таблетках дорослими і дітьми.

Комаровський, зокрема, зазначив, що якщо людина повноцінно і різноманітно харчується, то таблетки йому не потрібні. Так вважають у ВООЗ, роблячи виняток для вітаміну D, оскільки сонце-джерело цього вітаміну-шкідливо діє на шкіру.

viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Прикмети на 25 січня: що не можна робити в Тетянин день і як не потрапити в бідуПрикмети на 25 січня: що не можна робити в Тетянин день і як не потрапити в біду Прикмети на 21 січня: що не можна робити і як не потрапити в бідуПрикмети на 21 січня: що не можна робити і як не потрапити в біду Викликають заздрість: знаки зодіаку, яких найчастіше обговорюютьВикликають заздрість: знаки зодіаку, яких найчастіше обговорюють Найсмачніші сирні коржі на швидку руку: готувати всього 10 хвилинНайсмачніші сирні коржі на швидку руку: готувати всього 10 хвилин Як почистити пральну машинку від бруду, цвілі і запаху - прості і дієві порадиЯк почистити пральну машинку від бруду, цвілі і запаху - прості і дієві поради
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти