Окупанти підуть на штурм: коли чекати різкого загострення у війні з Росією - гороскоп для України

Кінець серпня - початок осені - відносно тихий час, проте попереду "основний" період для України, каже астролог.

гороскоп, гороскоп Україна
Гороскоп для України / pixabay

Війна в Україні не зможе закінчитися влітку 2022. Астролог Ольга Медвецька склала новий астрологічний прогноз для України на все літо 2022, в якому позначила його основні дати.

"Будуть і далі намагатися атакувати, і можливо де-небудь будуть мати успіх (про росіян). Але загальна тенденція - ставатиме менш запеклою на полі бою або звужуватиметься лінія фронту. Потім піде період без гостросюжетних новин. Набираємося сил, енергії для наступних етапів" - зазначає Ольга в Instagram.

Гороскоп для України на літо

  • 29.06 - 2.07 (і приблизно +/- тиждень до і після) - різка і жорстка ескалація, однак з 7.07 Марс переходить в знак Тельця, що означає, що Україна почне набирати силу. Це може бути і значна поставка зброї, так і інша підтримка для українського народу.
  • 18 - 21.07 - можливі зриви домовленостей, договорів, великий руйнівний обман.
  • 29.07 - 13.08 - найнебезпечніший період літа, оскільки почнеться руйнування старого світу і зміна всього віджилого себе. Це буде "щось дуже потужне" і, швидше за все, малоочікуване, непередбачуване.
  • Кінець серпня - початок осені - відносно тихий час, проте попереду "основний" період - це жовтень.

Астролог зазначила, що це не 100% дані, адже астрологія лише вказує на напрямок і тенденції подій, проте не вказує на деталі.

Коли закінчиться війна в Україні

Астролог Влад Росс зазначає, що червень-2022 обіцяє бути більш-менш спокійним і доброзичливим місяцем, без особливих напружених аспектів і рутини, проте є і заборони, які порушувати не варто.

При цьому астролог попередив, що варто очікувати запеклих боїв. За його прогнозом, війна в Україні в червні не закінчиться.

читайте такожЙде головна битва і кульмінація війни: астролог передбачила найважливіший період для України

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти