Продовжуємо життя смартфону: важливі правила зберігання гаджета, про які ви не знали

Як зберігати телефон, яким не користуєшся без шкоди для акумулятора.
Як зберігати телефон яким не користуєшся
Як зберігати телефон яким не користуєшся / ua.depositphotos.com

Сучасний смартфон став невід'ємною частиною життя людини. Його використовують повсюдно, і будь-яка поломка стає подією подібною до кінця світу, так як втрачається доступ до інформації. Багато користувачів купують відразу два телефони, один з яких просто лежить в ящику столу і чекає, коли перший зламається. Однак це не так добре, як здається, так як навіть у вимкненому стані техніка псується. Тому актуальним є питання, чи можна зберігати телефон у вимкненому стані, які неприємності це спричинить.

Главред пропонує дізнатися про те, як впливає на акумулятор швидка зарядка "Рятуємо життя смартфону: чим небезпечна швидка зарядка і як правильно оживити гаджет".

Що буде якщо не користуватися телефоном рік: наслідки

Якщо є запасний телефон, а основний працює, то один з них обов'язково буде забутий. В цьому і криється вся небезпека. Головним питанням є, що буде якщо не користуватися телефоном рік. Основним наслідком такого поводження з гаджетом є його повна розрядка. Акумулятор йде в глибоку розрядку і його вже неможливо буде повернути до життя без спеціальних пристроїв.

відео дня

Глибокий розряд шкідливий для літій-іонної батареї, а саме цей тип встановлюється в сучасні гаджети. Така ситуація дійсно може бути небезпечною, тому потрібно обережно підключати його до зарядного кабелю. Перед цим потрібно оглянути гаджет і краще відкласти його в сторону, якщо область акумулятора змінила форму.

В цьому випадку краще дізнатися, скільки може зберігатися акумулятор для телефону. Але відомо, що зберігати телефон без батареї або з повністю розрядженим акумулятором – погана ідея. Навіть у вимкненому стані гаджет потребує енергії, яка використовується для підтримки внутрішніх годин. Також важливо підтримувати заряд для життєздатності самого акумулятора.

Як зберігати акумулятор: основні правила

Виробники смартфонів в інструкціях дають рекомендації, як зберігати акумулятор телефону зарядженим або розрядженим. Вони радять зберігати заряд на рівні 70%. Нижче рівень заряду опускатися не повинен, але найкраще підтримувати 100%. В такому стані можна телефон зберігати більше 1 року.

Також можна періодично включати смартфон, щоб зберегти працездатність екрану і інших компонентів. Щоб переконатися в працездатності гаджета його потрібно включати 1-2 рази на рік. Зберігати смартфон потрібно в оригінальній упаковці, а також дотримуватися вимог по вологості повітря. Телефон може постраждати через зайву вологу в повітрі. Також важлива температура зберігання смартфона. Він не повинен знаходитися при занадто високих або низьких температурах. Це призведе до швидкого зносу батареї.

Таким чином, у користувачів не повинен виникати питання, як зберігати телефон, яким не користуєшся і зберегти його працездатність. Головне підтримувати його заряд і періодично включати. Телефон можна залишити включеним на кілька хвилин.

Крім того, варто знати, чому не можна зберігати старі телефони. У кожному гаджеті є пластик, гума, метали і хімічні речовини в батареях. Все це рано чи пізно почне розкладатися і розпадатися, протеклі акумулятори дуже небезпечні через їх вмісту. При контакті з повітрям вони здатні завдати шкоди здоров'ю людини.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти