Ретроградний Меркурій 2022: дати, що можна і не можна робити, щоб не накликати біду

Як пережити ретроградність і вийти з неї з найменшими втратами.

Ретроградний Меркурій 2022
Ретроградний Меркурій 2022 / depositphotos.com/

Словосполучення "ретроградний Мекрурій " міцно вкоренилося в побуті українців. Однак викликає воно не найкращі асоціації. Витівки найближчої до Сонця планети можуть неабияк потріпати нерви і похитнути звичний уклад життя. Яких сфер торкається планета та скільки разів в 2022 році вона починатиме рух "назад", розібрався Главред.

Про те, в які дні нового року варто остерігатися неприємностей, читайте в нашому матеріалі: Біди, нещастя, непередбачені витрати: названі найнебезпечніші дні 2022 року.

У 2022 році Меркурій "поретроградить" 4 рази:

  • з 14 січня по 4 лютого;
  • з 10 травня по 3 червня;
  • з 10 вересня по 2 жовтня;
  • з 29 грудня по 18 січня 2023.

Вважається, що в сфері впливу маленької гарячої планети знаходяться торгівля, фінанси, інформація, спілкування і подорожі. Відповідно проблеми під час ретроградного руху планети можуть проявитися саме в них. Також під роздачу можуть потрапити і відносини з близькими людьми.

читайте такожВсе піде навперейми: астролог назвала найнебезпечніші дні ретроградного Меркурія 2022

У період ретроградності Меркурія варто утриматися від початку нових масштабних справ і проектів. Краще зосередитися на виконанні поточних обов'язків і згадати про те, що відкладалося в довгий ящик. Це чудовий період, коли треба доводити розпочате до кінця. Потрібно бути гранично уважними при роботі з документацією і при укладанні угод.

Ретроградна планета знижує розумову активність, зате підвищує рівень агресії. У цей період люди найбільше схильні скидати маски і показувати свої темні сторони. Підвищується ймовірність конфліктних ситуацій як з родичами, так і з колегами. Плітки, заздрість, інтриги – всього цього в ретроградному Меркурії хоч відбавляй. Однак від них варто триматися подалі і не провокувати скандалів. У спілкуванні з людьми варто уникати гострих тем.

читайте такожЗатемнення в 2022 році: коли відбудуться і як вони можуть вплинути на достаток і благополуччя

Планета у відповіді за сферу відносин, тому в періоді "зворотного" руху добре закінчувати всі відносини, які себе зжили як любовні, так і ділові. Сприятливий час для того, щоб розібратися в своїх почуттях і бажаннях і навести порядок не тільки на полицях, але і в голові. Гаряча планета може піднести і сюрпризи - можна знайти давно втрачену річ.

Найбільший вплив ретроградний рух планети має на" підконтрольні " їй знаки: Близнюки і Діву.

Ретроградний Меркурій 2022 - що не можна робити

Щоб період ретроградності Меркурія пройшов з найменшими втратами варто дотримуватися кількох правил.

  • Не варто здійснювати дорогі великі покупки - машина, нерухомість.
  • Відкладіть нові починання до кращих часів.
  • Змінювати роботу і укладати шлюб в ретроградний Меркурій – не найкраща ідея.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти