Росія тероризуватиме Україну ракетами: екстрасенс назвав дати "прильотів"

За даними екстрасенса від ракетних атак можуть постраждати Київ, Одеса, Харків та Дніпро.

Росія тероризуватиме Україну ракетами: екстрасенс назвав дати 'прильотів'
Екстрасенс назвав, коли РФ атакуватиме Україну ракетами / Фото УНИАН, ua.depositphotos.com

У серпні Росія може обстріляти Україну ракетами. У великій небезпеці можуть опинитися жителі Харкова, Києва, Дніпра та Одеси. Про це заявив відомий екстрасенс Макс Гордєєв і назвав конкретні дати, коли це може статися.

За його даними, перша ракетна атака може відбутися вже 7-8 серпня.

"У ці дні російські загарбники намагатимуться принизити українців. Ці дні будуть важкими для всіх міст-героїв - Київ, Дніпро, Харків, Одеса. Там можуть бути "прильоти", тому не можна ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Особливо в цей день будуть "валити" Київ", - сказав Гордєєв.

Небезпечно може бути і у День молоді, 12 серпня. Екстрасенс каже, що за всіма розкладами випадають негативні карти. Під серйозною загрозою можуть опинитися і діти.

"Прильоти" можуть бути і 23-24 серпня. Екстрасенс вважає, що краще не святкувати цього року День Незалежності.

Гордєєв закликає всіх не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Нагадаємо, згідно з прогнозом астролога Дмитра Урануса, Україна зможе звільнити Донбас уже в період з серпня по листопад поточного року. Звільнити усі окуповані Росією українські території разом не вдасться, це відбудеться у різні місяці й навіть роки.

Астролог Дмитро Уранус також прогнозує, що вже цієї осені Росія може звернутися до України з проханням провести переговори та запропонує "мирні угоди". Проте, за його словами, Україні не слід підписувати такі "мирні угоди", адже в такому разі через 9-10 років Росія може напасти на Україну знову.

Інші новини:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти