Найжахливіші ідеї для кухні або як надати дорогий вид головній зоні житла, не витративши ні копійки

Цінні поради для тих, хто хоче зробити свою кухню стильною та комфортною.

Цінні поради для тих, хто хоче зробити свою кухню стильною та комфортною/ instagram.com/idei__dizaina_

Кожен мріє про красивий будинок. "Візитівкою" житла є кухня – це не тільки обличчя господині, але і місце, де часто можна задушевно поговорити, а тим часом розглянути всі недоліки.

Главред зібрав добірку цінних порад про те, як надати кухні дорогий вигляд і при цьому не витратити жодної копійки.

Цінні поради для тих, хто хоче зробити свою кухню стильною та комфортною/ instagram.com/idei__dizaina_

По-перше, не купуйте кухонний куточок - це "привіт" з 90-х, який вже зовсім не в моді. Більш того, такі меблі дуже непрактична і займає багато місця. Особливо, якщо мова йде про кухню в квартирі.

Краще поставте стіл і кілька табуреток. Якщо у вас вже є куточок – викиньте його негайно або подаруйте бабусі, а натомість візьміть кілька стільців і пофарбуйте їх в потрібний вам колір. Повірте, це буде і дешево, і оригінально.

По-друге, не вибирайте на кухню фіранки у вигляді штор і ламбрекенів. Вони просто "з'їдають" смак і абсолютно не підходять для "побутової" кімнати. Їх місце в спальні, вітальні, дитячій, але не в кухні.

Замість цього, повісьте римські штори або жалюзі, які додадуть відчуття просторості і будуть практичні в догляді.

По-третє, при виборі фартуха ніколи не робіть ставку на яскравість. Зараз в тренді натуральні відтінки і будь-який "крик" кольору здешевить інтер'єр. Тим більше, що до універсальних відтінків набагато простіше потім підібрати кухонне начиння і меблі, ніж шукати фіолетові каструлі і доплачувати за червоні жалюзі.

По-четверте, купуючи кухню, Не сподівайтеся, що срібні ніжки продемонструють ваш смак. Вони непрактичні, і вам постійно доведеться звідти щось діставати, а ще вони крадуть затишок.

І, наостанок, вітрина на кухні – це ознака несмаку. Такі предмети меблів доречні тільки у вітальні. Крім того, вам постійно доведеться доглядати за посудом у відкритому і скляній шафі, адже жир і запах буде тягнути до них, як магнітом.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як облаштувати балкон, який може бути і кухнею, і кабінетом, і спортзалом, і відпочинковою зоною.

Дивіться відео ТСН про правильне планування кухні

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти