"Найскладніший етап": астролог назвала найважчі для України дні у березні

Вона закликала українців бути дуже обережними у цей період, особливо в інформаційному полі.
Астролог, астрология, украинские военные
Астролог назвала найважчі для України дні у березні/ 36 ОМБП імені контр-адмірала Михайла Бєлінського, ua.depositphotos.com

Астролог Анна Вергелес попередила, що найважчий період чекає на українців з 13 по 22 березня. Це буде найскладніший етап, у який потрібно буде дотримуватися обережності у різних сферах, а особливо в інформаційному полі.

За її словами, у цей час українці можуть піддаватися сильному негативному впливу зі сторони. Зокрема, можуть бути спроби маніпуляцій. Про це вона розповіла в інтерв’ю YouTube-каналу "Прогноз".

"Найскладніший етап ми будемо проживати з 13 по 22 березня. Це з одного боку Нептун, коли все невизначене, незрозуміле, дуже багато питань. До речі, дуже багато зараз проблем буде саме в інформаційному просторі. Буде багато дезінформації, спроб "розгойдати" людей, багато двояких заяв від політиків", – сказала Вергелес.

відео дня

За її словами, така тенденція спостерігатиметься не тільки в Україні, а й за кордоном.

Астролог радить в цей період часу бути вибірковими та уважними до новин, не сприймати "за чисту монету" усе, що почуєте чи прочитаєте. Також, за її словами, варто не включатися емоційно в інформаційний простір, адже він буде токсичним.

Раніше астролог Анна Єфремова зазначала, що російським загарбникам скоро буде важко на фронті. Згідно з її прогнозом, до липня 2023 року українські військові дадуть "прикурити" російським окупантам.

Нагадаємо, раніше астролог, хіромант і фахівець системи архітектурного планування Васту-шастра Володимир Бадіян спрогнозував, що найгарячіша фаза війни завершиться у травні 2023 року. Проте частину територій Україні вдасться звільнити раніше, а частина залишатиметься окупованою ще упродовж років.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал – ознайомлювального характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їх положення та твердження не можна перевірити чи довести науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за іменем та подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти