Обізнані люди не ставлять мікрохвильову піч на холодильник: у чому причина

Найчастіше мікрохвильовку ставлять на холодильник. Таким чином можна вбити відразу двох зайців, але все не так, як здається на перший погляд.
Мікрохвильова піч
Чому не можна ставити мікрохвильовку на холодильник / скріншот YouTube

Мікрохвильова піч стала невід'ємною технікою на кухні багатьох українців, але часто постає питання - як її правильно розмістити.

Найчастіше, мікрохвильовку ставлять на холодильник. Таким чином можна вбити відразу двох зайців - заощадити місце на кухні і спростити собі приготування, оскільки мікрохвильова піч буде у вас завжди під рукою. Але не все так просто, як здається на перший погляд.

Чому мікрохвильовку не можна ставити на холодильник?

Відстань від мікрохвильовки до стелі має бути не менше 20 см. Це необхідно для правильної вентиляції кухонних приладів. Якщо стелі в квартирі низькі, то краще відмовитися від цієї ідеї.

відео дня

Все може закінчитися ремонтом. Багато холодильників вібрують в активній фазі, що шкідливо, як для них, так і для мікрохвильовок. Для останніх така вібрація загрожує зниженням терміну експлуатації внутрішніх деталей, а для холодильників – подряпинами, які буде залишати на ньому мікрохвильовка.

Часте використання мікрохвильовки, в тому числі і для приготування їжі, призводить до пошкодження компресора холодильника. Це відбувається через регулярне нагрівання його стінок, коли мотор змушений працювати більше, щоб забезпечити холод всередині камер.

Вам може бути цікаво:

Автор: Сергій Кущ
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти