Війна в Україні може раптово закінчитися: Влад Росс назвав місяць

Весь лютий Марс буде рухатися по знаку Близнюки, і це один з показників того, що Україні буде поставлятися різноманітна колісна та гусенична техніка.
Володимир Путін, Влад Росс
Війна Росії та України може раптово закінчитися, вважає Влад Росс / Фото УНІАН

Астролог Влад Росс озвучив несподіваний прогноз для України на лютий 2023 року. За його словами, війна Росії та України може раптово закінчитися.

За словами фахівця, весь лютий Марс рухатиметься по знаку Близнюки, і це один з показників того, що Україні буде поставлятися різноманітна колісна та гусенична техніка.

"До того ж, Близнюки – це знак повітря, тому це також може говорити про те, що нашій країні будуть поставляти винищувачі F-16. Плюс Меркурій у Водолії, тобто два знаки повітряної стихії, тому поставки літаків Україні прямо напрошуються", - розповів Росс в інтерв'ю Главреду.

відео дня

За словами астролога, в лютому-2023 буде дуже багато розмов, переговорів, угод.

"Путін в лютому раптом може сказати, що виконано всі цілі "СВО", і несподівано ухвалити рішення про закінчення війни. Він - боягуз, і він прекрасно знає, що щойно Україна почне отримувати літаки, Росія програє війну. Але якщо ж він абсолютно божевільний, то в лютому в черговий раз почне наступати на Україну", - сказав Росс.

Як повідомляв Главред, астролог Яна Тимощук вважає, що лютий для України буде дуже непростим. Окупанти почнуть діяти на полі бою, але Україна отримає потрібну зброю та буде потужний бій.

Інші новини:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти