"За це випити зобов'язаний кожен українець": астролог назвав дату смерті Путіна

Влад Росс впевнений, що час правління Росією для Путіна йде до свого логічного завершення.

false
Астролог назвав дату смерті Путіна/ скріншот, УНІАН

Президенту Росії Володимиру Путіну залишилося недовго. Як тільки його звернув з" трону " - війна закінчиться.

Астролог Влад Росс в ефірі Апостроф TV зазначив, що місяці правління Путіна полічені, залишилося зовсім недовго чекати.

"Просто кожен день його перебування на троні вбиває багато наших прекрасних воїнів ЗСУ. Дорогі друзі, ви просто Божественні, ви Класні захисники нашої Батьківщини. Але кожен день перебування Путіна на троні в Російській Федерації вбиває багато наших молодих людей. І не тільки молодих. Тому чим швидше його скинуть з трону, тим швидше закінчиться війна", - зазначив Росс.

Також астролог підкреслив, що це останній Соляр в житті президента РФ.

"Зрозуміло, що Володимира Путіна не буде в 2023 році", - сказав він.

Астролог вважає, що останній термін для глави країни-агресора - це сонячне затемнення 20 квітня - день народження Гітлера.

читайте такожКоли закінчиться війна в Україні, не стане Путіна і Кримського моста – прогноз астролога Влада Росса"Гітлер XXI століття повинен до цієї дати приєднатися до Володимира Жириновського. Ми побачимо дуже класні похорони. І випити за це кожен українець просто зобов'язаний. Принаймні, чекаємо цієї прекрасної новини-похорону", - завершив Росс.

Раніше астролог Ангеліна Михайличенко попередила українців, що сонячне затемнення 30 Квітня може сильно вплинути на розвиток війни в Україні. За її прогнозом, нову фазу війни можна очікувати вже з 29 квітня.

Відомий астролог і екстрасенс Макс Гордєєв назвав дати, коли будуть йти самі важкі бої і чого чекати Україні в майбутньому. Астролог зазначає, що українці повинні готуватися до літа. Тоді бойові дії будуть вщухати.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти