Навіщо класти лавровий лист у взуття: багатьох здивує цей простий секрет

Те, що ми звикли сприймати лише як приправу, насправді допоможе позбутися однієї набридливої проблеми із взуттям.
Обувь, лавровый лист
Лавровий лист допоможе позбутися неприємного запаху взуття/ ua.depositphotos.com

Лавровий лист точно є практично на кожній кухні. Проте ми звикли сприймати його лише як приправу, і мало хто здогадується, якими чудовими властивостями наділений цей продукт і як він може виручити у безлічі домашніх проблем. Наприклад, якщо вам потрібно знайти спосіб, як позбавитися від неприємного запаху взуття.

Так, як би дивно це не звучало, але кілька листочків лаврового листа – це хороший засіб від запаху у взутті.

Лавровий лист має антисептичні властивості. Він містить речовини, які не дають розвиватися бактеріям, котрі якраз і стають причинами виникнення неприємного запаху.

відео дня

Для боротьби з проблемою потрібно взяти кілька листочків лаврового листа і покласти у взуття на ніч. До ранку цей простий засіб боротиметься з неприємним запахом у взутті. Далі можна повторяти цю процедуру раз на тиждень.

Крім лаврового листа, є ще низка ефективних способів, як прибрати запах з взуття:

  • Протерти взуття всередині ватою, змоченою в оцті або перекисі водню. Але важливо не перестаратися і не намочити взуття настільки, що його після цього доведеться сушити.
  • Накрапати всередину взуття кілька крапель улюбленої ефірної олії. Найкраще допомагають лавандова або лимонна – вони гарно вбивають бактерії, які викликають неприємний запах.
  • Покласти всередину взуття сухі чайні пакетики, які за ніч вберуть у себе усі запахи.
  • Насипати всередину взуття на ніч соди, дитячої присипки або покласти активоване вугілля – вони мають властивість поглинати неприємні запахи.
  • Покладіть всередину взуття листя м’яти, шавлії або подрібнену кору дуба – це теж допоможе убити запах у взутті.

Проте потрібно пам’ятати, що за чистотою взуття варто стежити регулярно. Народні засоби можуть допомогти прибрати не дуже сильні запахи. Проте якщо ви давно не прали взуття і тепер від нього чути стійкі неприємні аромати, прості народні способи можуть уже виявитися не такими дієвими.

Раніше Главред розповідав про 5 причин, чому потрібно палити лавровий лист вдома. Під час горіння такого сухого листя виділяється специфічний аромат, який допоможе у низці ситуацій – може прибрати неприємні запахи, зняти напруження і позбавити наслідків стресу, полегшити біль і дихання тощо.

Також Главред ділився 5 способами, як позбутися неприємного запаху взуття в домашніх умовах. Щоб прибрати неприємний запах з кросівок чи іншого взуття, достатньо використати декілька підручних засобів, які у кожного є вдома.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти