Астролог розповів, як змінити своє життя в лютому: що можна і не можна робити

Лютий порадує тих, хто рветься приступити до нових справ, зайнятися новими проектами і вести активну діяльність
Влад Росс
Влад Росс / Фото УНІАН , pixabay.com

Лютий 2023 року обіцяє бути досить динамічним, оскільки завершилася ретроградність швидких планет – Меркурія і Марса.

В інтерв'ю Главреду астролог Влад Росс розповів, що це порадує тих, хто рветься приступити до нових справ, зайнятися новими проектами і вести активну діяльність. За його словами, є й ті речі, які робити не варто.

У лютому-2023 рекомендується

За словами Росса, це ідеальний період для початку короткострокових проектів.

відео дня

"Починати нове навчання, перш за все, фінансове, брати участь в проектах, які пов'язані з інформаційним бізнесом або транспортом, в середині місяця сприятливо скласти іспити в автошколі або зайнятися водінням" - заявив астролог.

Також Росс зазначив, що в лютому можна залучати нових клієнтів у свій бізнес і шукати нову роботу, в тому числі тимчасову, навіть за кордоном.

У лютому 2023 року не рекомендується

Астролог каже, що помилкою буде починати затяжні проекти, будівництво. Також не варто афішувати свої доходи і витрати і робити різкі рухи і кардинально щось змінювати, не обдумавши подальші кроки.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал - ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії або абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй і нумерологія не є академічними науками, їх положення і твердження не можна перевірити або підтвердити науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини по імені і подібного. Крім того, прогнози і гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Вам може бути цікаво:

Автор: Сергій Кущ
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти