"Буває раз у 84 роки": астролог назвав дату рідкісного явища, після якого війна в Україні зійде нанівець

Уже незабаром зменшаться ракетні обстріли, а потім почнуть затихати активні бойові дії, каже астролог.

'Буває раз у 84 роки': астролог назвав дату рідкісного явища, після якого війна в Україні зійде нанівець
Астролог назвав дату рідкісного явища, після якого війна в Україні зійде нанівець/ 93-я ОМБр Холодный Яр, УНІАН

Астролог Дмитро Уранус спрогнозував, що поштовх до швидшого закінчення бойових дій у війні Росії проти України буде рівно через місяць.

Тоді відбудеться рідкісне явище, яке матиме сильний вплив на перебіг війни. Про це Уранус написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, у ніч з 1 на 2 січня і 29 січня відбудеться покриття Місяцем Урану в Тельці. Наступного разу воно відбудеться лише через 84 роки.

Таке явище буде випробуванням для України та українців, але воно дасть поштовх тому, щоб війна швидше закінчилася.

Також Уранус спрогнозував, що кількість ракетних уларів по Україні зменшиться у березні 2023 року, і після цього періоду бойові дії почнуть сходити нанівець.

"Думаю, що в березні масові обстріли крилатими ракетами України сильно зменшаться. До весни вже не буде ударів сотнею ракет за раз", – зазначає астролог.

Нагадаємо, астролог Влад Росс повідомляє, що фінансові питання у першій декаді грудня 2022 року не порадують. До 10 грудня потрібно бути максимально обережними, адже є ризик розтринькати гроші і "вляпатися" у борги.

Також раніше астролог Влад Росс у гороскопі на грудень-2022 розповів, хто опиниться серед лузерів і щасливчиків місяця. Для Діви, Козерога та ще двох знаків зодіаку останній місяць року буде дуже вдалим, зазначає він.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал - ознайомлювального характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їх положення та твердження не можна перевірити чи довести науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за іменем та подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти